Pateicoties cilvēku atbalstam, uz ielas palikusī jelgavniece tikusi pie mājokļa

9 komentāri

Kopš pagājušās sestdienas ”Degpunktā” komanda saņēmusi neskaitāmus zvanus un e-pastus ar cilvēku piedāvājumiem palīdzēt kritiskā situācijā nonākušajai ”Rimi” darbiniecei no Jelgavas, kura pēc šķiršanās no drauga naudas trūkuma dēļ bija spiesta naktis pārlaist, klaiņojot un guļot kāpņu telpās. Pateicoties atsaucīgiem cilvēkiem, jaunajai sievietei ir izdevies palīdzēt.

”Degpunktā” komanda vienmēr ir akcentējusi, ka skatītāji ir nesavtīgi un grūtos brīžos labprāt un nekavējoties palīdz līdzcilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ”Degpunktā” sižeta, kad patruļā kopā ar Jelgavas pašvaldības policistiem žurnālisti sastapa jaunu sievieti, kura bija spiesta nakšņot kāpņu telpās naudas trūkuma dēļ, pieteikušies neskaitāmi labdari un vairāki cilvēki piedāvājuši bez maksas savu dzīvesvietu līdz brīdim, kamēr ”Rimi” darbiniece nostāsies uz kājām.

Ar labdarības organizācijas ”Snowflake” starpniecību palīdzība jau sasniegusi adresātu.

Mitekli krīzes situācijā nonākušajai sievietei piedāvājusi kāda jelgavniece, kura pati nelielajā privātmājā šobrīd nedzīvo. Bijuši arī citi piedāvājumi, taču šis izvēlēts kā vispiemērotākais – ar ļoti zemām komunālajām izmaksām.

Rīt no rīta ir paredzēts, ka atvedīs malkas kravu, jo tā kā miteklim ir malkas apkure, ir nepieciešama kurināšana. Te atsaucās cilvēks no ”Nākotnes” ciemata. Viņš pats noorganizēja transportu, malku un visu pārējo, un rīt no rīta atvedīs.

Vairāk skaties ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

 • re ka
  +8 +8 0

  re ka

  Lai Dievins palidz visiem labajiem cilvekiem,kuri palidzeja meitenei.
  Lai viss izdodas! Tiesam prieks .......
 • Yggy
  +6 +6 0

  Yggy

  Re,nemaz tā latviešu tauta nav tik slikta,kā politiķi,esošie/bijušie, kliedz. Būtu paši ņēmuši piemēru, un savai tautai palīdzējuši.Tak vairāk naudas un varas kā mums „vnk mirstīgajiem”.
 • malači
  +5 +5 0

  malači

  Vielākais paldies tam,kas pasūdzējās,ka ta meitene nakšņo kur pagadās! Paldies visiem žēlsirdīgiem un labajiem cilvēciņiem!Lietas tikai vajag mazliet pabīdīt un viss notiek!Nu nav pasaule bez labiem cilvēkiem! Esmu patiesi priecīga!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl