Pašvaldības policisti Torņakalna pļavā atrod bezvēsts pazudušu sievieti

0 Komentāru
Pašvaldības policisti Torņakalna pļavā atrod bezvēsts pazudušu sievieti
Ziedoša pļava. (Zane Bitere / LETA)

Sieviete, par kur tuvinieki esot policijā rakstījuši iesniegumu kā bezvēsts pazudušu, veiksmīgi atradusies Torņakalnā, kur viņa atlaidusies atpūsties.

4. jūnijā īsi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par divām personām reibumā, kuras atlaidušās kādā Torņakalna pļavā.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts iesnaudies vīrietis, kuram blakus uz zemes sēdēja sieviete. Pārrunu laikā kundze pastāstīja, ka ar draugu ciemojusies pie paziņas. Dodoties mājās, abi bijuši ļoti saguruši, tāpēc nolēmuši netālu esošajā pļavā brīdi atpūsties.

No abām personām bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Sievietes kavalieris bija izvārtījies zemē, apķēzījies un nespēja pastāvīgi turpināt ceļu. Vienlaikus veiktas personu datu pārbaudes, kuru laikā atklājās, ka sieviete ir izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī, savukārt manāmi iereibušais kungs nav deklarējis savu dzīvesvietu.

Meklēšanā izsludinātā sieviete pastāstīja, ka pārcēlusies uz Rīgu un uzsākusi kopdzīvi ar jauno draugu. Savus plānus sieviete nevienam neesot atklājusi, arī iepriekšējam dzīvesbiedram, kurš, visticamāk, uzrakstījis iesniegumu par viņas pazušanu.

Pieņemts lēmums iereibušo vīrieti aizturēt un nogādāt dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 3,43 promiļu reibumā. Vīrietim noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par dzīvesvietas nedeklarēšanu, otrs – par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Savukārt no sievietes pieņemta liecība par pazušanas apstākļiem. Informācija par personas atrašanu nodota Valsts policijai.

0 Komentāru