Komentāri
Pašvaldības policisti Torņakalna pļavā atrod bezvēsts pazudušu sievieti
Ziedoša pļava. (Zane Bitere / LETA)

Sieviete, par kur tuvinieki esot policijā rakstījuši iesniegumu kā bezvēsts pazudušu, veiksmīgi atradusies Torņakalnā, kur viņa atlaidusies atpūsties.

4. jūnijā īsi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par divām personām reibumā, kuras atlaidušās kādā Torņakalna pļavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts iesnaudies vīrietis, kuram blakus uz zemes sēdēja sieviete. Pārrunu laikā kundze pastāstīja, ka ar draugu ciemojusies pie paziņas. Dodoties mājās, abi bijuši ļoti saguruši, tāpēc nolēmuši netālu esošajā pļavā brīdi atpūsties.

No abām personām bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Sievietes kavalieris bija izvārtījies zemē, apķēzījies un nespēja pastāvīgi turpināt ceļu. Vienlaikus veiktas personu datu pārbaudes, kuru laikā atklājās, ka sieviete ir izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī, savukārt manāmi iereibušais kungs nav deklarējis savu dzīvesvietu.

Meklēšanā izsludinātā sieviete pastāstīja, ka pārcēlusies uz Rīgu un uzsākusi kopdzīvi ar jauno draugu. Savus plānus sieviete nevienam neesot atklājusi, arī iepriekšējam dzīvesbiedram, kurš, visticamāk, uzrakstījis iesniegumu par viņas pazušanu.

Pieņemts lēmums iereibušo vīrieti aizturēt un nogādāt dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 3,43 promiļu reibumā. Vīrietim noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par dzīvesvietas nedeklarēšanu, otrs – par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Savukārt no sievietes pieņemta liecība par pazušanas apstākļiem. Informācija par personas atrašanu nodota Valsts policijai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl