Pašnāvība Skrundas pusē: ievilka pagrabā vadus un padarīja galu; māja pirms tam aizdedzināta

1 komentārs
Pašnāvība Skrundas pusē: ievilka pagrabā vadus un padarīja galu; māja pirms tam aizdedzināta

Iepretim Sieksātes piena muzejam Skrundas novadā atrodas privātmāja, kurā jau ilgu laiku dzīvoja kāds vientuļš pensionārs. Vietējiem labi pazīstams 80 gadus vecais vīrietis, kas bija kluss un mierīgs. Trešdien pie kunga mājas sabrauca pilnīgi visi operatīvie dienesti, tostarp ugunsdzēsēji, jo aizdegās viņa teritorijā esošs šķūnis.

Kad glābēji tika telpās un sāka tās pārmeklēt, vīriem pavērās patiešām asinsstindzinošs skats. Uz grīdas gulēja ēkas saimnieks, bez dzīvības pazīmēm, viss liecināja, ka ir noticis smags noziegums vai sirmais kungs izdarījis pašnāvību.

Vietējais iedzīvotājs stāsta, ka kungs pirms nāves pagrabā ievilcis elektrību un padarījis sev galu. Pirms tam gan tikuši aizdedzināti gāzes baloni un trauki ar dīzeļdegvielu.

Vīrietis arī apliecina, ka pirms kāda laika pensionārs sūdzējies par slikto veselības stāvokli, un vienu reizi pat bija ieminējies par to, ka grib padarīt sev galu. Bet toreiz vīrieša vārdi netika uztverti nopietni.

Izskatās, kā vīrieša izdarītais tika ilgi un cītīgi plānots. Tomēr plāns netika līdz galam realizēts, jo dzīvoklī iekurinātais ugunskurs nodzisa pats, un māja neuzsprāga. Nelaiķa paskats gan pamatīgi pārbiedēja policistus.

Likumsargi, kas strādāja notikuma vietā, netālu no vīrieša mirstīgajām atliekam atrada arī pirmsnāves vēstuli, kas tajā bija rakstīts, pagaidām nav zināms.

Ja arī sākotnēji vairāki fakti liecina, ka pensionārs izdarījis pašnāvību, policijai jāpabauda arī citas versijas, tostarp – slepkavība.

1 komentārs