“Pasēdēšana” Sarkandaugavā: sieviete treniņtērpā un viņas pielūdzēji sarīko pamatīgu jandāliņu

7 komentāri
“Pasēdēšana” Sarkandaugavā: sieviete treniņtērpā un viņas pielūdzēji sarīko pamatīgu jandāliņu

Sarkandaugavas kārtības sargu ikdiena – pavisam nesen vietējie lūguši policistu palīdzību, jo kāda iedzert mīloša kompānija uzrīkojusi īstu jandāliņu un nav kautrējušies tukšot grādīgas dziras turpat ielas vidū.

Pirms pāris dienām Ziemeļu pārvaldes darbinieki varējuši izbaudīt visu emociju spektru, kādu reizi pa reizei piedāvā nomaļas Sarkandaugavas ielas.

Gaišā dienas laikā vienā no šķērsielām, gandrīz vai brauktuves vidū, notikusi, tā teikt, pasēdēšana, kurā pēc aculiecinieka vārdiem piedalījušies vismaz piecpadsmit iedzert mīloši tuvējo māju iedzīvotāji. Lieki piebilst, ka to pavadījušas rupjas lamas, skaļi kliedzieni un apvainojumi tiem, kas centušies ko aizrādīt.

Zinot, ka iereibušie kādā mirklī var arī mēģināt izkauties ar policistiem, likumsargi sagatavojuši elektrošoka pistoles un gāzes baloniņus, pēc kā nedaudz nomierinājuši iekarsušos vīrus un piedāvājuši situāciju atrisināt ar labu. Protams, visam pa vidu jaukusies arī kāda krietni pār mēru apreibusi sieviete treniņtērpā.

Pēc šā pavērsiena nesakarīgi murmulējošais vīrietis un viņa pavadone aizturēti par nepakļaušanos policijas darbiniekiem un nonākuši busiņa aizmugurē, līdzās jau aizturētajam draugam.