“Parādīja nesolīdu žestu un nolēca!” Pašnāvība Tukumā; vīrietis uzkrīt tieši uz kāzu auto jumta

32 komentāri
“Parādīja nesolīdu žestu un nolēca!” Pašnāvība Tukumā; vīrietis uzkrīt tieši uz kāzu auto jumta

Asinsstindzinoši notikumi sestdienas rītā risinājās Tukumā, kādas daudzstāvu mājas pagalmā. Tur 27 gadus vecs vīrietis pa logu izkarināja kājas un draudēja padarīt galu, izlecot no liela augstuma. Diemžēl pašnāvnieks savu nodomu arī īstenoja vairāku cilvēku acu priekšā.

Pasta ielā 11 sabrauca vairāki uzpucēti un glauni auto. Tie ieradās pakaļ dažiem mājas iedzīvotājiem, kas taisījušies braukt uz kāzu svinībām. Taču gaišos svētkus viesiem un jaunlaulātajiem pamatīgi pabojājis kāds vīrietis, kurš agrajā rītā stundā, minētā nama pagalmā, nolēmis priekšlaicīgi noslēgt rēķinus ar dzīvi.

Pašnāvnieks, ar kādu runājot pa mobilo telefonu, lielā augstumā stāvējis koplietošanas telpās uz palodzes un grasījies lēkt. Pamanot pārgalvi un saprotot, ka viņa nodomi ir nopietni, aculiecinieki gandrīz vienlaikus zvanījuši glābšanas dienestam un policijai.

Pirmie notikuma vietā ieradušies Tukuma pašvaldības policijas darbinieki un norobežojuši teritoriju. Pa to laiku kolēģi no Valsts policijas jau bija sagatavojuši papildspēkus, proti, sameklējuši pārrunu vedēju. Lai arī glābēji traukušies uz adresi bez aizķeršanās, mainīt pašnāvnieka domas un glābt viņa dzīvību dienesti tomēr nav paspējuši.

Kā liecina video, ko neilgi pēc notikušā uzņēmuši aculiecinieki, izlecot pa logu, vīrietis vispirms bija piezemējies uz vienas no kāzu automašīnām un tikai pēc tam nokritis uz asfalta. No lielā trieciena mašīnai bojāts motora pārsegs. Policijā saka, ka notikušā apstākļi ir skaidri, tomēr visas aizdomas tiks pārbaudītas. Līdz galam jāsaprot arī iemesli.

Vispārējā informācija par 27 gadus vecā pašnāvnieka personību ir skopa, taču vietēji iedzīvotāji runā, kā bojāgājušajam palikusi ģimene, kurā aug divi mazi bērni.