Par zādzībām no dzīvokļiem un pagraba aizturēti divi vīrieši; policija aicina atsaukties atsavināto mantu īpašniekus

2 komentāri
Par zādzībām no dzīvokļiem un pagraba aizturēti divi vīrieši; policija aicina atsaukties atsavināto mantu īpašniekus
VALSTS POLICIJA

Valsts policija aizdomās par zādzību sēriju no dzīvokļiem un pagrabtelpas Rīgā un tās apkārtnē aizturējusi divus vīriešus, un aicina atsaukties nozagto mantu īpašniekus.

Aizturētie vīrieši tiek turēti aizdomās par zādzību sēriju no dzīvokļiem un pagrabtelpas Teikas un Ķengaraga mikrorajonos, Salaspilī un tās apkaimē, kas tika izdarītas laika posmā no 2019. gada 12. decembra līdz 2020. gada 2. februārim.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrieši dzīvokļos un pagrabtelpā iekļuva, pārkniebjot balkonu un lodžiju restes ar knaiblēm un atspiežot balkonu un lodžiju durvis.

Likumsargi veica kratīšanas aizturēto vīriešu dzīvesvietās un uzturēšanās adresēs, kuru laikā atrada un atsavināja nozagtās mantas, kas tika atdotas īpašniekiem, kā arī citas mantas, kas, iespējams, ir zagtas un kurām šobrīd tiek meklēti īpašnieki.

Aizturētie vīrieši ir dzimuši 1974. un 1980. gadā un iepriekš nonākuši policijas redzeslokā gan par zādzību izdarīšanu, gan par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu, kas saistīti ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti.

Vienam no aizturētajiem vīriešiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, savukārt otram – ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekli.

Valsts policija aicina iedzīvotājus apskatīt atsavināto un neatpazīto mantu fotogrāfijas un atsaukties to likumīgos īpašniekus, zvanot pa tālruņa numuru 67086925, 25496829, 67086931 vai 110.

2 komentāri