Par vairāku smagu sērijveida noziegumu izdarīšanu Latgalē aiztur iepriekš sodītu vīrieti

1 komentārs
Par vairāku smagu sērijveida noziegumu izdarīšanu Latgalē aiztur iepriekš sodītu vīrieti
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pagājušajā nedēļā sadarbībā Valsts robežsardzes darbiniekiem policija par ar vairāku smagu sērijveida noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu Ludzas novadā aizturējusi iepriekš sodītu vīrieti, Skaties.lv informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Olga Vasiļjeva.

2021. gada 15. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar  Valsts robežsardzes darbiniekiem Ludzas novada, Malnavas pagastā aizturēja 1987. gadā dzimušo vīrieti, kurš ir izdarījis vairākus smagus mantiska rakstura noziedzīgus nodarījumus Kārsavas pilsētā un tās apkārtnē. Veicot izmeklēšanu, tika atklāti vismaz 8 kriminālprocesi, kas bija uzsākti  pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas, par zādzības izdarīšanu ar iekļūšanu.

Veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, tika atrastas un izņemtas nozagtās mantas. Vīrietis tika aizturēts Kriminālprocesa likuma 264.panta kārtībā un viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Vīrietis iepriekš bija sodīts par mantiska rakstura noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu Krievijas Federācijā un izcietis brīvības atņemšanas sodu.

Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

1 komentārs