Par urinēšanu uz Brīvības pieminekļa soda divus ASV karavīrus

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pagājušajā nedēļā piemērojusi 400 eiro naudas sodu diviem ASV karavīriem par dabisko vajadzību nokārtošanu uz Brīvības pieminekļa, noskaidroja aģentūra LETA.

Atpakaļ uz rakstu

80 komentāri

 • Dzintars Putnins

  Dzintars Putnins

  Nesparotu kas vinjiem ir ka tur nokartojaas. Kautkadi debilikji
 • Sāra

  Sāra

  Tas ir droši vien krievu izcelsmes ASV pilsonis,jo tur tādu netrūkst
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Ieradās specvienība bruņojušies ar roku dzelžiem...??
 • Irinovich George
 • Tatjana Motorina

  Tatjana Motorina

  Tagad vini dabus ne tikai sodu, bet ari no saviem prieksniekiem pa kaklu.
 • Rolands Bergmanis

  Rolands Bergmanis

  Tādus derētu ar visduslaiku metodēm sodīt. Tad šādus pārkāpumus vairs nevarētu visu atlikušo mūžu realizēt :D
 • Renārs Dzenis

  Renārs Dzenis

  Tipiskie lielvalstu tirliņi, kas neciena svešas kultūras. Tādi paši kā krievi!
  • Tatjana Motorina
  • Renārs Dzenis

   Renārs Dzenis

   Tatjana Motorina Kādreiz skapjos kakāja, mājās čurāja uz grīdas utt. Ne vien tādi stāsti dzirdēti par PSRS zaldātiem. Tas, laikam, karavīru asinīs. Un tagad viņi vēl ļaunāk, ne tikai apčurā pieminekli, bet atzīmē Latvijas okupāciju 9. Maijā.
  • Tatjana Motorina

   Tatjana Motorina

   Jus, Renars, ka ta tirgus sieva - soreiz iet runa par apcurato pieminekli. Kurs apcuraja? - amerikani, bet vainigi? Vainigi visi krievi. Ielieciet seit ludzu linku, kuri konkreti krievi curaja uz pieminekli. Nevajag runat par pagatni, vienreiz gribu redzet, kuri konkreti krievi apcureja pieminekli. Goda vards mekleju google un butu loti dusmiga, ja kaut kas tads butu. Es neatradu. Jusu milie amerikani dirst un cura un jus laizat viniem pakaljas
  • Renārs Dzenis

   Renārs Dzenis

   Tatjana Motorina Es nevis kā tirgus tanta, bet vienkārši zinu komentētajus. Kā jeņķi kaut ko izdara, tā krievu komentētāji gudri diršs, kaut paši šeit ir okupācijas atliekas un nevienam nevajadzīgi. Un man nepatīk ne krievi, ne amerikāņi, bet ja man jāizvēlas, es izvēlētos tos, kas nav mūs okupējuši, kas nav šeit mistiski palikuši, kas nav mums mēģinājuši citu valodu uzspiest, kā arī 9. maijā ar saviem karogiem nesvin mūsu okupāciju. Tā, ka vienīgā kas dirsu kādam laizi, esi tu! Brauc uz savu roģinu, ja jau Pļutkins tik mīļš.

   Un paskaties kā krievi piegružo maskačku, bolderāju. To pašu uzvaras parku pēc 9. maija. Viss atkritumos, sūdos un dzērājos.

   Un ja pārmetat latviešiem, ka dzīvo pagātnē, kādēļ tik maz no jums zin latviešu valodu, ja jau nedzīvojat PSRS laikos, būtu visiem takā laiks pilsonību kārtot, valodu mācīties, bet redz, ka pilna latvija ar urodiem, kas to negrib, jo dzīvo vēl psrs.
  • Dainis Nazarovs
  • Renārs Dzenis

   Renārs Dzenis

   Konkrēti pa tēmu. Paskaties kas notiek ziņu lapu komentāros no urāliem.Īpaši rus delfos. Visas komunistu atliekas tagad svētie, noliek nato utt 2 debīlu jeņķu dēļ.
 • Jānis Filipenko
  +17 +17 0

  Jānis Filipenko

  ASV par šādiem izgājieniem soda ar brīvības atņemšanu un 7000 dolāru lielu naudas sodu.
  Te būs reāls piemērs, kā francūzis apkauno ASV brīvības pieminekli- tas nekavējoties tiek arestēts un saņem nopietnu sodu:
  https://www.youtube.com/watch?v=sOvPyPqnGRQ
  Latvijā līdz cieņai pašam pret savu valsti vēl tālu-valdība baidās, ka sodi par valsts apkaunošanu nebūs par lielu un tos pārsūdzēs ES tiesā un "mīzējs" vinnēs un panāks, ka čurāt uz Brīvības Pieminekļiem ir pēdējais modes kliedziens- it īpaši Latvijā, kur par šādu pasākumu nedraud nekas tikai pasaules uzmanība un cieņa no visas pasaules ierēdniecības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!