4 komentāri
Par mudinājumu uz fizisku vardarbību “Facebook” komentārā vīrietim draud sods
Ieva Lūka / LETA

Šā gada 4. jūlijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka sociālajā tīklā “Facebook” kādā komentārā izteikts mudinājums uz sociālo naidu un fizisku vardarbību pret seksuālajām minoritātēm.

Kā informē Valsts policija, kriminālprocess tika uzsākts par sociālā naida un nesaticības izraisīšanu.

Veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesa ietvaros, tika noskaidrots, ka komentāru ievietojis 1982. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk bijis sodīts. Persona sniedza liecības, kurās norādīja, ka komentāru ievietojis, jo viņam ir atklāta nepatika pret seksuālajām minoritātēm.

Septembrī kriminālprocess tika nodots kriminālvajāšanas uzsākšanai Talsu rajona prokuratūrai.

Par šāda noziedzīga nodarījuma pastrādāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

TOP komentāri

 • Ilona Niedre
 • Ilona Niedre
  0 0 0

  Ilona Niedre

  Es gan šoreiz par to iesmēju, ka skaties.lv arī analfabēti strādā- tāpat kā delfos :D
 • Ērika Krimska
  0 0 0

  Ērika Krimska

  Moditori veikli strādā ;) no rīta vēl ir iespēja normāli izlasīt un kādu komentāru uzrakstīt,bet tad tik sākas :) Nemaz nevajag rakstīt kādu rupju vardu,izsaki skaidraku domu,fiksi nobloķē un tā skaitās...vārda brīvība ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl