Par mata tiesu no nelaimes! No jumta krītoši akmeņi gandrīz trāpa riteņbraucējam

Jūlija sākumā kāds vīrietis pēc izbrauciena ar divriteni pa Lāčplēša ielu mājās atgriezās krietni nemierīgs. Daudzstāvu ēkas remontdarbu veicēji apdraudēja velosipēdista dzīvību, taču atvainošanās no atbildīgajiem saņemta netika. Vīrietis ir nolēmis to panākt, pierādot taisnību ar novērošanas kameru palīdzību.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Andrejs

  Andrejs

  > Uzņēmums pretēji Andreja teiktajam apgalvo, ka vīrietim jau sniedza rakstveida atvainošanos.
  Vai tā ir atvainošanās (publicēta zemāk), lai spriež skatītāji. Manā izpratnē tai ir jāiekļauj savas vainas atzīšana. Normāls uzņēmums vēl publiski (Degpunktā raidījumā) būtu pateicies Andrejam par izrādītu sabiedrisku aktivitāti un atvainojies arī sabiedrības priekšā, nevis bezkaunīgi melojis.
  Ceru, ka RNP tiks sodīts atbilstoši.

  RNP "atvainošanās":
  "
  15.07.20 13:50
  Labdien!

  Paskaidrojam, ka SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (turpmāk – Pārvaldnieks), konstatējot bojājumus dzīvojamās mājas Lāčplēša ielā 23, Rīgā fasādes dekoratīvajiem elementiem, 02.07.2020. organizēja darbus, lai novērstu apdraudējumu garāmgājējiem. Diemžēl fasādes dekoratīvā elementa atlūza uz ietves nokrita pirms Pārvaldnieka darbinieki paspēja uzsākt darbus un norobežot ietvi pie ēkas, kas tika izdarīts pēc atlūzas nokrišanas. Bojātais fasādes elements šobrīd ir demontēts.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!"
 • Bijusais2 grupas invalidins

  Bijusais2 grupas invalidins

  Melu krapnieki seviss slavinataji sev algu un piemaksu maksataji pilna riga. Nelabo neko tik sevi slavina mes stradajam ar pletni pa muguru un uz 101 kilometru plaut gravjus kopt laukus nav ko bleziem pa rigu tuset

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!