Par garāmgājēju apmētāšanu ar vistu kauliņiem un lamāšanos Rīgā aizturēts Jaunzēlandes pilsonis

3 komentāri
Par garāmgājēju apmētāšanu ar vistu kauliņiem un lamāšanos Rīgā aizturēts Jaunzēlandes pilsonis
Foto: Pixabay.com

14. oktobrī neilgi pēc plkst. 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecrīgā, kur agresīvi noskaņots vīrietis iznācis no ātrās ēdināšanas restorāna un sācis apkārtējos apmētāt ar vistu kauliņiem.

Izsaucējs lūdzis pārtraukt savas darbības, taču vīrietis sācis lamāties angļu valodā ar cieņu aizskarošiem izteicieniem. Saprotot, ka uz aizrādījumiem agresīvais vīrietis nereaģē, izsaucējs nolēmis ziņot policijai.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs norādīja uz pārkāpēju. Pārrunu laikā no viņa sajusta alkoholam raksturīgā smaka. Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka 25 gadus vecais vīrietis ir Jaunzēlandes pilsonis. Ārzemnieks savas rīcības motīvus nespēja izskaidrot.

Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

TOP komentāri

 • Robins Huds
  +3 +3 0

  Robins Huds

  Pamanijat? a atbrauc uz lv ta sakas kaukadi murgi....cilveki chura kur pagadas....brauc kaa pagadas....metajas ar kauliem...staigaa ar plikiem dibeniem...ta vecriga ir viena "dīvaina " vieta ?
 • Valda LV
  +1 +1 0

  Valda LV

  Nu, attēlā redzamais nekā neizskatās pēc vistas kauliņa. Vai arī bail iedomāties, TĀDU vistu.
 • Lilita Kimbare

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl