Par bāra demolēšanu aizturēti trīs iereibuši vīrieši

Komentāri
Par bāra demolēšanu aizturēti trīs iereibuši vīrieši
FOTO: RPP

16. aprīlī īsi pēc pulksten 00.20 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju par vairākiem vīriešiem Āgenskalnā, kuri demolējot kādu bāru.

Ierodoties notikuma vietā, pie bāra ieejas pamanītas stikla lauskas. Savukārt norādītais bārs bija slēgts. Pēc mirkļa policistus uzrunāja kāda sieviete, kura pastāstīja, ka pie bāra bijuši četri vīrieši, kuri, iespējams, reibuma skurbulī salauzuši atkrituma urnu un bāra pagalma apgaismes lampas. Personas pirms policijas ierašanās devušās Zvanu ielas virzienā.

Policisti devās norādītajā virzienā un pamanīja divus iereibušus vīriešus. Jautājot par bāra demolēšanu, personas kategoriski noliedza, ka būtu veikušas huligāniskas darbības. Taču tajā brīdī pie policistiem piesteidzās bāra darbiniece, kura atpazina abus kungus. Tāpat sieviete pastāstīja, ka vēl divi pārkāpēji esot noslēpušies netālu esošajā pagalmā.

Uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena ekipāža. Tikmēr abi iereibušie vīrieši aizturēti un ievietoti pagaidu aizturēšanas nodalījumā.

Otra notikumā iesaistītā policijas ekipāža netālu esošajā pagalmā atrada vēl vienu vīrieti, kuru atpazina bāra darbiniece. Kungs bija izvārtījusies zemē, neorientējās apkārtnē, runāja nesakarīgi un pats saviem spēkiem nespēja piecelties kājās. Policisti iereibušo klientu piecēla kājās un noskaidroja viņa identitāti.

Aizturētie nogādāti Valsts policijā, taču pie policijas iecirkņa izrādījās, ka kungi vēl nav nomierinājušies, proti, divi no viņiem izģērbās kaili, iespējams, protestējot pret aizturēšanu.

Iereibušajiem trakuļiem noformēti protokoli par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā, taču, ja bāra īpašnieks atsauksies uz policijas aicinājumu vērsties ar iesniegumu, tad viņiem var draudēt arī kriminālatbildība.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl