Par 300 eiro un četru degvīna pudeļu laupīšanu no veikala Biķernieku pagastā aiztur vīrieti

0 Komentāru
Par 300 eiro un četru degvīna pudeļu laupīšanu no veikala Biķernieku pagastā aiztur vīrieti
04.11.2017 Uzaicinājums medijiem ar ģimenēm uz “Latgaļu branču”: Citadelē prezentē pirmo bankomātu latgaliešu valodā. (Mārtiņš Zilgalvis / f64)

Par laupīšanu veikalā Biķernieku pagastā, Daugavpils novadā, aizturēts vīrietis, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas 7. februārī plkst. 18.15, saņēma informāciju par iespējamu laupīšanu no veikala Daugavpils novadā, Biķernieku pagastā. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem izdevās noskaidrot, ka iespējamā vainīgā persona bija ieradusies veikalā un, pieliekot nazi pie kakla veikala pārdevējai, piedraudējusi ar izrēķināšanos, gadījumā, ja netiks izņemta nauda no kases. Šādā veidā laupītājam izdevās iegūt vairāk nekā trīs simtus eiro. Pēc kā vīrietis paņēma četras pudeles degvīna un veikalu pameta.

Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, policijai izdevās noskaidrot laupītāja identitāti un arī to, ka viņš no notikuma vietas ar taksometru ir devies uz savu dzīvesvietu Krāslavā. Valsts policijas Daugavpils iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Krāslavas iecirkņa likumsargiem Krāslavā operatīvi aizturēja vīrieti.

Policijas darbiniekiem izdevās atgūt daļu nozagtās naudas, kuru vīrietis bija paslēpis savos apavos. Jāmin, ka iespējamais laupītājs – 1993. gadā dzimis vīrietis iepriekš bija sodīts gan par analoģiskiem likumpārkāpumiem, gan par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar doto faktu ir uzsākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana). Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas