“Paņem to sūdzību un iebāz sev!” – policija pārtrauc “dzertiņu”, jo saņemta ziņa par vienaldzībā pamestiem bērniem

1 komentārs
“Paņem to sūdzību un iebāz sev!” – policija pārtrauc “dzertiņu”, jo saņemta ziņa par vienaldzībā pamestiem bērniem

Stāsts par diviem puikām, kurus no pašu mātes vieglprātības paglābuši nejauši aculiecinieki. Viņi nepalika vienaldzīgi, redzot, ka puikas ilgāku laiku uzturas dzīvoklī, kurā notiek nepārtraukta ballīte un tiek cilātas grādīgo pudeles, un par redzēto ziņoja policistiem.

Darba dienas vidū galvaspilsētas pašvaldības policisti saņēmuši izsaukumu uz kādu daudzstāvu namu pagalmu Ķengaragā. Kad darbs izsaukuma vietā bija jau gandrīz paveikts, vīrus uzrunājusi kāda nejauša garāmgājēja, kura līdzās esošajā namā bija pamanījusi ko aizdomīgu.

“Kaimiņi teica, ka redzējuši, ka kāds no viņiem guļ trepēs. Tie, kuri tur tuvāk dzīvo. Tur ir tādas ”sejas”,” stāsta RPP pārstāve Lāsma Zemene.

Ņemot vērā, ka pastāvēja bažas par bērnu drošību, vīri par šo sastapšanos ziņojuši dežūrdaļai, bet paši devušies augšā.

Kamēr likumsargi lēmuši, kā rīkoties turpmāk, sarunās iesaistījies viens no ciemiņiem. Vīrietis bijis manāmi uzvilkts un vairākkārt ignorējis policistu aizrādījumus.

Rezultātā gan izrunāšanās pie laba gala nav novedusi – ciemiņš aizturēts un nonācis Valsts policijas iecirknī, savukārt mātei veikta alkohola pārbaude, kas atklājusi, ka viņa pilnīgi noteikti nav spējīga parūpēties par bērniem. Ieilgušās ballītes laikā sievietei bija izdevies sasniegt aptuveni trīs ar pusi promiļu reibumu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

1 komentārs