6 komentāri
Pamatīgi noreibusi ārzemju tūriste ar žestiem mēģina policistiem attēlot savas viesnīcas nosaukumu

Nav noslēpums, ka Rīgas pašvaldības policistiem visvairāk darba ir tieši nedēļas nogalēs, kad uz Vecrīgu dodas daudzi rīdzinieki, gan arī neskaitāmi tūristi no dažādām valstīm.

Ballīšu laikā ne viens vien ir pār mēru lietojis grādīgos dzērienus. Vieniem izklaides beidzas policijas telpās pēc dažādu pārkāpumu veikšanas, savukārt citi nokļūst bezpalīdzīgās situācijās – alkohola reibumā aizmieg uz ielas un kļūst par garnadžu upuriem vai apmaldās Rīgas ielās.

Tā arī līdzīgi notikumi norisinājušies pagājušajā nedēļas nogalē, kad Rīgas kārtības sargu redzeslokā nonāca kāda Japānas pilsone. Sieviete agrā rīta stundā pēc naksnīgām izklaidēm vecpilsētā devās atpakaļ uz viesnīcu, taču, būdama alkohola reibumā, apmaldījās. Arī pēc veiksmīgās satikšanās ar likumsargiem jaunā sieviete nespēja atcerēties viesnīcas nosaukumu, tomēr nedaudz vēlāk gluži kā mēmajā šovā attēloja kādu dzīvnieku un izdvesa dažādas skaņas, lai policisti uzminētu viesnīcas nosaukumu. Tūriste sveika un vesela nogādāta apmešanās vietā.

Lai arī Tev nebūtu jāspēlē mēmais šovs ar policiju – atpūties atbildīgi!

TOP komentāri

 • jola
 • Roberts Valenburgs
  0 0 0

  Roberts Valenburgs

  ceru kad Latvijas tūristus citās valstīs šitā ziņās ne zaimo 😂
 • 0 0 0

  "pidgin english"

  miliča izpildījumā. Derēja kādos kursos pamācīties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl