Palīgā saucieni un siluets aiz loga: kaimiņu ziņa operatīvajiem dienestiem palīdz glābt sievietes dzīvību

Pievienot komentāru
Palīgā saucieni un siluets aiz loga: kaimiņu ziņa operatīvajiem dienestiem palīdz glābt sievietes dzīvību
EKRĀNUZŅĒNUMS

Nevienaldzīgu kaimiņu zvans operatīvajiem dienestiem palīdzējis glābt kādas sirmgalves dzīvību.

Nakts vidū galvaspilsētas kārtības sargi devušies uz vienu no daudzstāvu namiem Varavīksnes gatvē. Tā iedzīvotāji lūguši policijas palīdzību, jo vienā no pirmā stāva dzīvokļiem sadzirdēti kāda cilvēka saucieni pēc palīdzības.

Dzīvoklis atradies ēkas pirmajā stāvā, tādēļ inspektors aizņēmies no kaimiņiem tabureti un devies ieskatīties mitekļa logos. Sākumā klauvējieni palikuši bez atbildes, taču drīz vien otrpus žalūzijām parādījusies kāda ēna.

Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti mediķi, glābšanas dienests un Valsts policija. Ierodoties glābšanas dienestam, tika atvērts logs un dzīvoklī iekļuva gan mediķi, gan policijas darbinieki. Dzīvoklī esošajai sievietei tika sniegta medicīniskā palīdzība un viņu tika nolemts hospitalizēt.

Izmantojot viņas telefonu, kurā bija meitas numurs, policisti sazinājās ar meitu, kura ieradās notikuma vietā, aizvēra logu un aizslēdza dzīvokļa durvis. Policija vēlas pateikties kaimiņiem, kuri reaģēja uz saucieniem pēc palīdzības, un tādējādi bija iespējams sniegt palīdzību.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā