Komentāri
“Paldies jums, jūs esat lieliski!” pateicas Bezvests.lv! Pazudušais vīrietis atradies
Foto avots: Bezvests.lv

“33 gadus vecais rīdzinieks Vladislavs Sadovs, kurš pazuda 3. decembrī Bolderājā un nepārnāca līdz šīm brīdim, šodien atrasts dzīvs, bet pavisam citā pilsētā, kur viņš ticis nejaušo veselības problēmu dēļ!” informē pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas Bezvests.lv pārstāvji. Viņi izsaka pateicību visiem, kas palīdzēja vīrieti atrast, arī daloties ar ziņu par viņa meklēšanu!

“Cilvēks atrasts, pateicoties labsirdīgiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri laikus paziņoja Bezvests.lv un policijai par nejauši pamanīto vīru pavisam citā pilsētā tālu no Rīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvinieki sirsnīgi pateicās visiem, kas neaizgāja garām un atrada laiku palīdzēt – piezvanīt brīvprātīgajiem.

Paldies JUMS, mūsu lasītāji! Jūs esiet lieliski!” raksta Bezvests.lv!

Pirms iziešanas no mājām viņš vairākas stundas gulēja savā istabā, pēc tam viņš pazudis bez vēsts

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl