Pagājušajā naktī arī Purvciemā nodedzināts “BMW X5”, taču tas nav saistīts ar uzbrukumu Bezzubovam

3 komentāri
Pagājušajā naktī arī Purvciemā nodedzināts “BMW X5”, taču tas nav saistīts ar uzbrukumu Bezzubovam
IVONNA HODAKOVSKA

Pagājušajā naktī arī Rīgā, Purvciemā, nodedzināta automašīna “BMW X5”, taču policija noliedz attiecīgā spēkrata saistību ar uzbrukumu futbola aģentam Romānam Bezzubovam.

Ieskaties arī šeit: Bezzubova slepkavībā izmantotā automašīna naktī atrasta sadegusi Mežaparkā

Valsts policijas preses pārstāve Krista Andersone Skaties.lv apliecināja, ka šonakt, 15. aprīlī, plkst. 03.19 tika saņemts izsaukums uz Detlava Brantkalna ielu, kur dega “BMW X5” markas automašīna. Pēc sākotnējās informācijas ir saskatāmas, iespējams, ļaunprātīgas dedzināšanas pazīmes. Degšanas rezultātā cietušas vēl septiņas blakus stāvošās automašīnas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas, proti, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Aculiecinieka Skaties.lv iesūtīts video liecina, ka ugunsgrēks izcēlies šonakt, pēc plkst. 3.00 Detlava Brantkalna ielā 17 k1/k2, degot automašīnai. Aculiecinieks pamodies no skaļiem blīkšķiem un sirēnām.

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks 15.aprīlī žurnālistiem paziņoja, ka uzbrukumā Bezzubovam izmantotā automašīna “BMW X5” pagājušajā naktī, visticamāk, atrasta sadedzināta Mežaparkā.

Policija joprojām pieļauj, ka noziedznieki vēl atrodas Latvijā, tāpēc strādā ne tikai izmeklētāji, bet arī Valsts policijas sadarbības partneri. “Monitorējam visus iespējamos virzienus,” piebilda Ruks.

Valsts policijas priekšnieks nekomentēja konkrētas policijas pārbaudāmās nozieguma versijas, tajā skaitā, vai nodarījumam varētu būt saistības ar notikumiem ap konkrētiem Latvijas futbola virslīgas klubiem, norādot, ka policija pārbauda visus iespējamās versijas un viena no pamatversijām ir, ka, iespējams, noziegums organizēts saistībā ar cietušā profesionālo darbību. “Tā gan nav vienīgā un galvenā versija. Neko detalizēti nevaram komentēt,” norādīja Valsts policijas priekšnieks.

Valsts policijas priekšnieks preses konferencē arī apstiprināja, ka policija uzbrucēju meklēšanā izmantojusi visus pieejamos tehniskos līdzekļus, tostarp dronus.

Jau vēstīts, ka uzbrukums Bezzubovam notika 14.aprīļa rītā Purvciemā brīdī, kad viņš vēlējās izbraukt uz Gunāra Astras ielu.

Lasi vēl:

3 komentāri