“Pacēla akmeni un iemeta četru bērnu tēvam pa pakausi!” Lauberē agresīvs vīrietis terorizē kaimiņus

1 komentārs

Ogres novadā savstarpējs kaimiņu konflikts novedis četru bērnu ģimeni līdz izmisumam.

22 gadus vecais kaimiņš visai saimei izteicis vardarbīgus draudus, ko īstenot solīts rīt. Mareks, kuram trešdien jau nodarīti pirmie miesas bojājumi, uzskata, ka policijai varmāku nepieciešams izolēt no sabiedrības pirms notiek vēl kāda nelaime.

Trešdien Lauberes ciemā pie veikala “Aibe” durvīm risinājās spraigs kaimiņu konflikts. Apkārtējie redzēja, kā aptuveni 22 gadus vecs vīrietis paceļ pamatīgu akmeni un iemet četru bērnu tēvam pa pakausi. Izrādās, ka konflikts starp abiem vīriešiem ir ieildzis, un šī nav pirmā reize, kad tiek saukta policija.

Pirmā konfliktsituācija notikusi pirms aptuveni divām nedēļām, kad vīrietis lauzis Mareka ģimenes dzīvokļa durvis. Vīrieti tad aizturējusi policija un piemērojusi sodu.

Vīrietis Marekam atriebās par policijas piemēroto naudas sodu, jo, – ja likumsargi nebūtu izsaukti, arī naudas sods nebūtu saņemts.

Mareks stāsta, ka bijis pie ārsta, un viņam konstatēts smadzeņu satricinājums. Arī viņa ģimenei izteikti vardarbīgi draudi, tāpēc par to īstenošanu baidās visa Mareka saime. Tiesa, kad četru bērnu ģimene ievācās jaunajā mājvietā, viņus par vietējo vīriešu paradumiem neviens nebrīdināja.

Pēc apkārtējo stāstītā, augšējā stāva kaimiņš terorizējot visus. Kaimiņiene, kura dzīvo otrajā stāvā, stāsta par likstām, kad jaunais vīrietis dzērumā centās apzagt viņas mitekli.

“Viņš ielīda dzīvoklī un zaga,” stāsta kaimiņiene.

Kaimiņš gan sākotnēji pie Allas devies, jo pie viņas atradās vīrieša mobilais telefons, kuru viņš tik vien kā centies atgūt. Tiesa, vīrietis pats mērķtiecīgi telefonu atstāja Allas gādībā.

Lauberes iedzīvotāji lūdz policiju sasparoties un atrast veidu, kā vīrieti izolēt no sabiedrības, jo audzināt bērnus šajā mājā neesot droši.

Ceturtdien komentāru par notiekošo Ogres policija nesniedza. Tiesa, policisti vedina Lauberes iedzīvotājus aktīvāk vērsties ar pamatotiem iesniegumiem policijā. Šobrīd Mareks uztraukti gaida rītdienu, jo kaimiņa draudi kādu ievainot atriebības vārdā ģimeni patiesi nobiedēja.

1 komentārs