Operatīvo dienestu darbinieki palīdz kundzei, kura pakritusi savā dzīvoklī

0 Komentāru

Rīgā, Juglā, no rīta bija vērojama pamatīga rosība – policisti, mediķi un ugunsdzēsēji centās iekļūt kāda daudzdzīvokļu nama pirmā stāva miteklī, lai palīdzētu kādai kundzei, kura bija pakritusi un saviem spēkiem nespēja piecelties, vēsta “Degpunktā”.

Ap puspieciem rītā pie kāda daudzstāvu nama piestājis policijas auto. Kārtības sargi bija ieradušies palīgā kādai kundzei, kura ziņoja par, iespējams, nelaimē nonākušu kaimiņieni, kura, viņasprāt, pakritusi savā dzīvoklī un pati nevar piecelties, jo jau trīs dienas no mitekļa skaļi skan televizors un nāk nesaprotamas skaņas.

Tā kā dzīvoklis atradies pirmajā stāvā, kārtības sargi pirms citu dienestu iesaistīšanas nolēmuši paskatīties paši. Skats pa virtuves logu nav atklājis neko aizdomīgu, tādēļ vīri devušies tālāk. Ieskatoties pa istabas logu, konstatēts, ka sieviete tiešām ir nokritusi uz grīdas un nespēj piecelties.

Drīz vien notikuma vietā ieradušies mediķi un ugunsdzēsēji, jo likumsargi saviem spēkiem nevarēja atvērt logu un tikt iekšā dzīvoklī. Tā rezultātā sākta glābšanas operācija, kurā pats noderīgākais izrādījies policists ar garākajām rokām. Ar glābšanastrepēm policijas darbinieks no iekšpuses atvēra logu, to nesabojājot, un glābšanas dienesti iekļuva iekšā dzīvoklī. Tālāk jau dzīvokļa durvis no iekšpuses tika atslēgtas ar atslēgu un pie sievietes tika ielaisti mediķi.

Apskatot cietušo, ārsti atzinuši, ka sirmgalvei nav nepieciešama tūlītēja hospitalizācija, un arī pati cietusī atteikusies doties uz slimnīcu. Kundze vienkārši pakritusi un saviem spēkiem vairs nav spējusi piecelties. Līdz ar to operatīvo dienestu darbinieki palīdzējuši sievietei kā nu spējuši, pēc kā devušies prom. Informācija par šo incidentu nodota Rīgas sociālajam dienestam.

0 Komentāru