Ogres upē atrod cilvēka līķi. “Bezvests.lv” pieļauj, ka tas nav pazudušais Mārtiņš Dombrovskis

Pievienot komentāru

Raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par bezvēsts pazudušā pensionāra Mārtiņa Dombrovska meklēšanas pasākumiem Ogres pusē. Nedēļas nogalē veiktajā visplašākajā meklēšanas operācijā vīrieti atrast neizdevās, taču brīvprātīgie uzgājuši cita cilvēka mirstīgās atliekas. 

74 gadus vecā Mārtiņa Dombrovska meklēšanas pasākumi sestdien, 12. maijā, tika veikti plašā teritorijā ap Ogri. Metru pa metram izstaigājot biezokņus, brīvprātīgie un policisti cerēja uziet vismaz kādus pierādījumus tam, ka kustības virziens ir pareizs, taču bez panākumiem.

Meklēšana pārtraukta līdz ar tumsu un sākta datu apkopošana, lai izstrādātu jaunus meklēšanas virzienus. Tikmēr jau nākamajā dienā pavisam citā pilsētas pusē, tuvāk Ogres upei, viens no organizācijas “Bezvests.lv” dalībniekiem, kurš bija pelnītā brīvdienā, nejauši uzskrējis atradis kāda cilvēka mirstīgās atliekas. 

“Bezvests.lv” pārstāvis norāda, ka atrastā līķa personība vēl jāskaidro, bet tas noteikti nav Mārtiņš Dombrovskis.

Raidījums “Degpunktā”  ziņos, līdz ko policija un organizācija “Bezvēsts.lv” nolems, kurā virzienā ir lietderīgi meklēt Mārtiņu Dombrovski, jo noteikti būs nepieciešama brīvprātīgo palīdzība. Ar policijas un profesionālo meklētāju spēkiem tik iespaidīgos meža masīvos ir par maz.