Komentāri

Raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par bezvēsts pazudušā pensionāra Mārtiņa Dombrovska meklēšanas pasākumiem Ogres pusē. Nedēļas nogalē veiktajā visplašākajā meklēšanas operācijā vīrieti atrast neizdevās, taču brīvprātīgie uzgājuši cita cilvēka mirstīgās atliekas. 

74 gadus vecā Mārtiņa Dombrovska meklēšanas pasākumi sestdien, 12. maijā, tika veikti plašā teritorijā ap Ogri. Metru pa metram izstaigājot biezokņus, brīvprātīgie un policisti cerēja uziet vismaz kādus pierādījumus tam, ka kustības virziens ir pareizs, taču bez panākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meklēšana pārtraukta līdz ar tumsu un sākta datu apkopošana, lai izstrādātu jaunus meklēšanas virzienus. Tikmēr jau nākamajā dienā pavisam citā pilsētas pusē, tuvāk Ogres upei, viens no organizācijas “Bezvests.lv” dalībniekiem, kurš bija pelnītā brīvdienā, nejauši uzskrējis atradis kāda cilvēka mirstīgās atliekas. 

“Bezvests.lv” pārstāvis norāda, ka atrastā līķa personība vēl jāskaidro, bet tas noteikti nav Mārtiņš Dombrovskis.

Raidījums “Degpunktā”  ziņos, līdz ko policija un organizācija “Bezvēsts.lv” nolems, kurā virzienā ir lietderīgi meklēt Mārtiņu Dombrovski, jo noteikti būs nepieciešama brīvprātīgo palīdzība. Ar policijas un profesionālo meklētāju spēkiem tik iespaidīgos meža masīvos ir par maz.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl