Ogrē pie sūkņu stacijas izglābj suni, kurš gandrīz aiziet bojā, izsīkstot pēdējiem spēkiem

1 komentārs
Ogrē pie sūkņu stacijas izglābj suni, kurš gandrīz aiziet bojā, izsīkstot pēdējiem spēkiem
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ogrē pie sūkņu stacijas izglābts suns, kurš 26. oktobra vakarā bija iekritis ūdenī un aukstumā pavadījis vairākas stundas, mēģinot izglābties, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Darbadiena Ogres sūkņu stacijas darbiniekam Dzintaram šorīt sākas visai neierasti. Kopjot teritoriju, vīrietis izdzirdēja nesaprotamas skaņas, tādu kā rēkoņu, kas nāca no upes. Pieejot pie sūkņa margām, viņš sākotnēji pat nenoticēja savam acīm. Pie slūžām ūdenī parādījās liela suņa galva. Aizķert vienam pašam suni bija nereāli.

Saprotot, ka šajā situācijā viņš ir bezspēcīgs, Dzintars ķēra mobilo telefonu un zvanīja glābšanas dienestam. Divos vārdos aprakstot situāciju, viņš norādīja dienestiem, kā ātrāk piebraukt pie sūkņu stacijas. Tikmēr suns ar pēdējiem spēkiem turpināja cīnīties par savu dzīvību.

Joprojām var redzēt baltas strīpas vietā, kur dzīvnieks ir cīnījies par savu dzīvību – skrāpējumus stūrī pie restēm, kur viņš bija. Ūdens dziļums līdz zemei bijis trīs metri.

Glābēju ekipāža bija klāt desmit minūšu laikā. Ūdenslīdēju ekipējumā tērptajiem vīriem nesagādāja īpašas grūtības no lamatām izvilkt suni. Tiklīdz pārbiedētais un novājinātais ķepainis nogādāts drošībā, ugunsdzēsēji viņu ietina siltā segā un sazinājās ar dzīvnieku patversmi. Cietušais dzīvnieks pēc tam pat esot mazliet ieēdis.

Notikuma vietā ieradās dzīvnieku patversmes pārstāvji, kuri apskatīja suni un konstatēja, ka dzīvnieks ir čipots, pateicoties tam, uzreiz atrasti un sazvanīti saimnieki. Atklājās, ka suns tika meklēts gandrīz diennakti.

Jāatzīmē, ka visi rīkojās pareizi, visi dienesti nostrādāja. Sunītis nekavējoties varēja atgriezties mājās vai uz veterināro klīniku šajā gadījumā droši vien.

Suns bija ļoti pārguris, jo ir auksts, sunim bija grūti. Suns, iespējams, būtu pat gājis bojā, ja vēl kādu brīdi neviens viņu nebūtu pamanījis. Ļoti jauki, ka visi rīkojās pareizi, kas ļāva dzīvniekam izdzīvot, visiem dienestiem proaktīvi strādāt.

Dzīvnieku patversmes pārstāve norāda, ka diemžēl ne visās situācijās cilvēki grib sadarboties ar dienestiem. Tepat pagājušajā nedēļā kāds suns gāja bojā. Lai gan cilvēki viņu manīja ielā, taču attiecās parādīt patversmes darbiniekiem, kur dzīvnieks klaiņo. Pievakarē kļuva zināms, ka tieši tāds pats suns tika nobraukts.

Atcerieties – ja redzat klaiņojušo dzīvnieku, nekavējoties par to ir jāziņo policijai, bet, ja dzīvnieks nokļuvis nelaimē, jāsauc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni