Nūdists Lucavsalas peldvietā saņem pārkāpuma protokolu

1 komentārs
Nūdists Lucavsalas peldvietā saņem pārkāpuma protokolu
Ilustratīvs attēls. (RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA)

Sākoties peldsezonai, pie Rīgas pašvaldības policijas (RPP) vērsušies vairāki iedzīvotāji ar jautājumiem, vai drīkst sauļoties parkā un cik daudz drīkst atkailināties, savukārt Lucavsalas peldvietā kādam nūdistam arī noformēts protokols par sīko huligānismu, informē RPP.

Otrdien Lucavsalas peldvietā pie RPP glābējiem vērsās vairāki iedzīvotāji, kuri ziņoja par kādu nepiedienīgu atpūtnieku. Vīrietis pārējo peldvietas apmeklētāju priekšā izģērbies kails un devies pastaigā.

Glābēji ar kvadriciklu devās apsekot peldvietas apkārtni un atrada aprakstam atbilstošu vīrieti. Vīrietis jau bija apģērbies un ātrā solī devās prom. Glābēji sazinājās ar teritoriālās pārvaldes likumsargiem, kuriem nūdists nodots. Viņam noformēts protokols par sīko huligānismu.

Policisti izvaicāja vīrieti, kāpēc publiskā vietā pilnībā atkailinājies, taču viņš noliedza aculiecinieku teikto. Tikmēr glābēji atgriezās peldvietā, kur no vienas no ziņotājām pieņemta liecība.

RPP norāda, ka neatkarīgi no sezonas jebkurā publiskā vietā kailam atrasties ir aizliegts. Tomēr peldkostīmā vai peldbiksēs parkos sauļoties neviens nevar aizliegt. Vienlaikus sauļoties gribētājiem būtu rūpīgi jāizvērtē, kurā parka daļā un kādā veidā sauļošanās neaizvainotu citus parka apmeklētājus. Tāpat likumsargi norāda, ka atkailināšanās bērnu klātbūtnē var novest pie kriminālatbildības.