3 komentāri

Otrdien, 6. decembrī, divām ātrās palīdzības brigādēm nācies likt lietā daudzas no mācībās apgūtajām zinībām brīdī, kad viņi steiguši palīgā kādam deviņpadsmit gadus vecam puisim, kurš Bolderājā bija piedzīvojis kritienu no vairāk nekā desmit metru augstuma. 

Otrdienas vakarā kādā klusā Bolderājas iekšpagalmā risinājušies dramatiski notikumi. Zālienā pie mājas gulējis kāds jauns vīrietis, kurš, visticamāk, pieredzējis kritienu no piektā stāva loga.

Piesteidzoties klāt vīrietim, uzreiz kļuvis skaidrs, ka viņam ir nepieciešama steidzama mediķu palīdzība, tādēļ aculiecinieki steiguši zvanīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Pēcāk Lemešu ielas pagalmā ieradušies arī policisti, kuri aptaujājuši šaušalīgā kritiena seku aculieciniekus.

Vietējā policijā ierosināta krimināllieta, un šobrīd noris izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā iemesli.

Lai arī sastaptais vietējais iedzīvotājs Jurijs, raksturojot cietušo, viņam velta ne tos labākos vārdus un pat izsaka aizdomas, ka jaunietis bijis draugos ar narkotikām, viņaprāt, puisis neesot cietis no kāda varmākas rokas, bet gan pats izvēlējis spert šādu soli.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl