Komentāri

Svētdienas vakarā Grīziņkalnā atrasta kāda sieviete neapskaužamā stāvoklī. Viņas traumas liecina, – viņa izmesta vai izkritusi pa logu. Noskaidrot, kurš no abiem variantiem ir patiesais, šobrīd ir tikpat būtiski, kā pašai sievietei atgūt veselību.

Svētdienas vakaros Grīziņkalnā pārsvarā valda klusums. Pa tumšajām ielām pastaigājas vien daži gājēji un ik pa laikam garām aizslīd kāds auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varbūt tieši tāpēc no daudzstāvu mājas pagalma skanošie palīgā saucieni, kas atskanējuši ap pusdeviņiem vakarā, ātri vien sasnieguši dzirdīgas ausis un pie ievainotās sievietes, kura gulējusi zālienā pie ēkas, jau pavisam drīz piesteidzis kāds aculiecinieks.

Redzot, ka situācija ir ļoti nopietna un cietušās dzīvība ir apdraudēta, vīrietis zvanījis mediķiem.

Izsaukumu pieteicis kāds garāmgājējs, kurš pamanījis sievieti. No cietušās nebija iespējams iegūt informāciju par to, kas īsti ir noticis, tikai, ka tas varētu būt kritiens no vairāku stāvu augstuma. Par to liecina arī gūtās traumas.

Ziņa par šo negadījumu sasniegusi arī Valsts policijas darbiniekus, kuriem nu jānoskaidro visi notikušā apstākļi un patiesie iemesli. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka, visticamāk, sieviete nav cietusi kāda varmākas uzbrukumā, tādēļ secināms, ka notikušais ir vai nu nelaimes gadījums, vai arī cietušās brīvprātīgs solis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl