Noziegums, negadījums vai apzināts solis? Grīziņkalnā uz ielas atrod sievieti ar smagām traumām

0 Komentāru
Noziegums, negadījums vai apzināts solis? Grīziņkalnā uz ielas atrod sievieti ar smagām traumām

Svētdienas vakarā Grīziņkalnā atrasta kāda sieviete neapskaužamā stāvoklī. Viņas traumas liecina, – viņa izmesta vai izkritusi pa logu. Noskaidrot, kurš no abiem variantiem ir patiesais, šobrīd ir tikpat būtiski, kā pašai sievietei atgūt veselību.

Svētdienas vakaros Grīziņkalnā pārsvarā valda klusums. Pa tumšajām ielām pastaigājas vien daži gājēji un ik pa laikam garām aizslīd kāds auto.

Varbūt tieši tāpēc no daudzstāvu mājas pagalma skanošie palīgā saucieni, kas atskanējuši ap pusdeviņiem vakarā, ātri vien sasnieguši dzirdīgas ausis un pie ievainotās sievietes, kura gulējusi zālienā pie ēkas, jau pavisam drīz piesteidzis kāds aculiecinieks.

Redzot, ka situācija ir ļoti nopietna un cietušās dzīvība ir apdraudēta, vīrietis zvanījis mediķiem.

Izsaukumu pieteicis kāds garāmgājējs, kurš pamanījis sievieti. No cietušās nebija iespējams iegūt informāciju par to, kas īsti ir noticis, tikai, ka tas varētu būt kritiens no vairāku stāvu augstuma. Par to liecina arī gūtās traumas.

Ziņa par šo negadījumu sasniegusi arī Valsts policijas darbiniekus, kuriem nu jānoskaidro visi notikušā apstākļi un patiesie iemesli. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka, visticamāk, sieviete nav cietusi kāda varmākas uzbrukumā, tādēļ secināms, ka notikušais ir vai nu nelaimes gadījums, vai arī cietušās brīvprātīgs solis.

0 Komentāru