Komentāri

Kāds nozieguma vietā pieķerts zaglis, nonākot policijā, sūdzējies par cilvēkiem, kas viņu aizturējuši. “Nežēlīgie” īpašuma saimnieki vīrieti esot ne tikai piekāvuši, bet pat sadūruši ar mēslu dakšām.

Vasarnīcas saimnieki ar neveiksmīgo ļaundari sastapušies brīvdienas rīta pusē, ierodoties savā īpašumā Tīnūžu pusē. Jau piestājot pie teritorijas žoga, viņi pamanījuši, ka pagalmā stāv svešs velosipēds, savukārt vasaras mājiņai izsists viens no loga stikliem. Turpat arī tika sastapts vīrietis, kuru saimnieki kā nu mācēja, aizturējuši, taču, kā uzsver VP RRP Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšane, viņam miesas bojājumi nav nodarīti.

Neilgi pēc tam nozieguma vietā ieradušies policisti, kuri secinājuši, ka vīrietis, visticamāk, ir pamatīgā narkotiku reibumā, un mediķi, kuri pārbaudījuši aizturētā veselības stāvokli, kā arī apkopuši viņa nozieguma laikā traumēto roku. Kā stāsta kriminālpoliciste, domājams, ka ļaundaris to sagriezis, caur logu rāpjoties svešajā īpašumā.

Saimnieki bija labsirdīgi noskaņoti, un nozieguma vietā pieķertajam vīrieti atļāva izmantot sauso tualeti, kurā viņš acīmredzot izmetis izlietotās šļirces. Atrodoties īsās aizturēšanas izolatorā, vīrietis sācis apgalvot, ka zādzību nav izdarījis un mājiņas saimnieki viņam nodarījuši miesas bojājumus, durot ar mēslu dakšām, tomēr tās atradušās pavisam citā vietā, nekā viņš norādīja.

Lai arī notikuma vietā redzētais un visi līdz šim savāktie pierādījumi liecina par aizturētā vainu, pats ļaundaris pilnībā noliedz savu saistību ar noziegumu.

Šobrīd pret iepriekš jau vairākkārt policijas redzeslokā nonākušu vīrieti ierosināta lieta par zādzības mēģinājumu un viņam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Kā atzīst kārtības sargi, tas nav vienīgais vīrieša pēdējā laika veikums, jo tikai pirms pāris nedēļām vīrietis jau ”iekritis” saistībā ar motorollera zādzību Salaspilī.

Lasi vēl