Komentāri
Notikuma vietā aiztur sabiedriskā transporta pieturas demolētāju
FOTO: LETA

Svētdien, 16. aprīlī, Valsts policija saņēma izsaukumu no aculiecinieces, kura ziņoja par kādu huligānu, kurš ar kāju izsitis sabiedriskā transporta pieturvietas nojumes stiklu.

Rīgas Zemgales iecirkņa policijas darbinieki nekavējoties ieradās aculiecinieces norādītajā adresē – sabiedriskā transporta pieturvietā ”Kārļa Ulmaņa gatve”. Jāpiemin, ka huligāns tika aizturēts notikuma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais policistiem atzina, ka sabiedriskā transporta pieturvietas stikla izsišana bijusi mirkļa dusmu uzplūda rezultāts. Viņš esot ļoti aizsvilies strīdā ar draudzeni un, nesavaldot emocijas, izsitis stiklu.
Aizturētais vīrietis iepriekš policijas redzeslokā nav nonācis.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl