Noslīka dīķī – ūdenslīdēji bezvēsts pazudušo 18 gadus veco Aleksandru atrod mirušu

1 komentārs
Noslīka dīķī – ūdenslīdēji bezvēsts pazudušo 18 gadus veco Aleksandru atrod mirušu

Pagājušajā nedēļā “Degpunktā” lūdza iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā jaunieša Aleksandra Andrejeva meklēšanā. Tā kā policija un brīvprātīgie meklētāji saņēma visai skopu informāciju, brīvdienās tika pieņemts lēmums sākt fizisku puiša meklēšanu. Diemžēl ziņas nav iepriecinošas.

18 gadus vecais Aleksandrs Andrejevs bezvēsts pazudis 25. maijā. Pēdējo reizi puisis redzēts Brankas ciemata apkaimē. Pēc viņa draugu un radinieku teiktā, pievakarē viņš aizgājis pastaigāties uz mežu, bet mājās tā arī nav atgriezies.

Pazudušā meklēšanu organizējuši ne tikai policisti, bet arī “Bezvests.lv” brīvprātīgie. Meklēšanas operācija sākusies svētdienas rītā plkst. 10.00. Brankas meža masīvā – vietā, kur pēdējo reizi redzēts puisis, ieradies kupls skaits organizācijas pārstāvju, kā arī pazudušā radinieki.

Pirmā grupa pārmeklējusi meža biezokņus un taciņas, kinologi apsekojuši dīķa krastus, jo bijušas aizdomas, ka puisis varējis noslīkt nelielajā ūdenskrātuvē turpat netālu. Tajā pašā laikā otra brīvprātīgo vienība ar laivu un speciālu aparatūru pārbaudījusi ezera dzelmi. Pēc nepilnu stundu ilgiem meklējumiem, netālu no krasta zemūdens kamera uzrādījusi aizdomīgu attēlu, kurā bijis saskatāms cilvēka siluets.

Lai no ūdens izvilktu atrastā cilvēka mirstīgās atliekas, uz notikuma vietu brīvprātīgie izsaukuši Valsts policijas pārstāvjus, kā arī ugunsdzēsējus. Visļaunākās aizdomas apstiprinājušās, kad ūdenslīdēji krastā izcēluši cilvēka līķi. Tuvinieki uzreiz atpazinuši Aleksandru. Tagad policistiem jāskaidro, kā Aleksandrs nonācis ūdenī un vai vēlajā vakara stundā, kad viņš pazuda, kāds bija kopā ar viņu.