Noslēpumainos apstākļos Ikšķilē bojā iet kāds vietējais iedzīvotājs

0 Komentāru

Visai noslēpumainos apstākļos nedēļas nogalē Ikšķilē gājis bojā kāds vietējais iedzīvotājs. Vīrietis tika atrasts bez dzīvības pazīmēm, un reanimācijas mēģinājumi izrādījās neveiksmīgi. Policija cenšas noskaidrot, vai cilvēku ir notriekusi automašīna, vai arī nāves iemesls ir pavisam cits, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 17.00 pa Dārza ielu Ikšķilē pastaigājās kāda vietējā iedzīvotāja, ratiņos vedot savu mazuli. Sieviete tumsā pamanīja, ka ceļa malā, zālājā, ar seju pret zemi nekustīgi guļ kāds cilvēks. Jaunā māmiņa uz brīdi apjuka, taču ātri saprata, ka jāmeklē palīdzība.

“No sejas tecēja asinis, un tas arī viss. Mēs viņu aizsargājām tikai no tā, lai neviena automašīna nebrauc viņam virsū, jo vairāk neko palīdzēt nevarējām,” stāsta kaimiņiene.

Mediķu brigāde Dārza ielā ieradās pirms policijas ekipāžas. Ārstiem bija grūti spriest, kā un kādas traumas bija guvis aptuveni 50 gadus vecais vīrietis.

“Nav zināms, kāds ir bijis iemesls tam, ka cilvēks uz ielas bija bezsamaņā. Bija redzamas svaigas asins pēdas, tādēļ bija nepieciešams fiksēt mugurkaulu. Cilvēks bija bezsamaņā, nebija sirdsdarbības, nebija elpošanas. Līdz ar to nepieciešams uzsākt atdzīvināšanas pasākumus. Tie tika veikti gandrīz 40 minūtes. Diemžēl tika konstatēta bioloģiskā nāve, un [cilvēks] tika nogādāts Valsts Tiesu medicīnas ekspertīzes centrā,” skaidro NMPD.

Policijā pastāv versija, ka vīrieti ir notriekusi automašīna, kuras vadītājs kopā ar spēkratu pameta negadījuma vietu. Taču vietējie iedzīvotāji tā nedomā. Kaimiņiene kopā ar ģimeni bija pagalmā un būtu dzirdējusi avārijas troksni.

Likumsargi kriminālprocesa ietvaros centīsies noskaidrot patieso vīrieša nāves iemeslu. Pagaidām vēl nav pabeigta medicīniskā ekspertīze, kuras rezultāti varētu sniegt precīzāku atbildi par notikušā apstākļiem.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa