“Normāli cilvēki tā nedara!” Kocēnu novadā pamatīgi izdemolēti kapi

Pagājušajā diennaktī Kocēnu novadā izdemolēti Rubenes kapi.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Edgars Liepiņš

  Edgars Liepiņš

  Zagt vai demolēt kapus, nu tur ir jābūt netikai iedzerušam, jācer ka atradis un arī reāli sodīs kaut kam jau vēl svētām ari jābūt šajā pasaulē
 • Diga

  Diga

  Ļoti vienkārši--vietējie noteikti zin vai tur aizdomās kādus ,kuri to var izdarīt..jebkurā miestā ir kropļi ,kuri terorizē kādus citus..vai dzer vai rij kaut ko--un uzvedas huligāniski--tad nu šos pie dziesmas un ātri viss noskaidrosies..lai gan jāsaka ,ka šodien jebkurš kretīns slaidi uzspļauj policijai..jo policijai nav respekta --pilnīgi nekāda..pat pie rokas pieķerta huligāna ,tie neko savas impotences dēļ nespēj..
  Taču ieteikums kocēnniekiem..jūs paši zināt kas un kā ,tad tie ,kuriem nav bail ,saejiet bariņā un TOS ,kuri to izdarīja,atsitiet pamatīgi..to sauc par sabiedrisko audzināšanu.;.
 • Dace Sīmane
 • Sandis Freimanis

  Sandis Freimanis

  Noķert tādus ,sasist visas maliņas, aizvest uz mežu un likt, lai rok sev berdi. Tad diezvai kko tādu vairs darīs😠😠
 • Aija Jefimova

  Aija Jefimova

  Veca gada gājuma cilvēki noteikti to nepaveica, bet mūsu jaunatne, kurai jūra līdz ceļiem, ja paņemts uz krūts, žēl, ka audzinot viņus, nav izvesta ekskursija pa kapiem, kur kādreiz visi būsim...arī nepiedomājot, kad tas būs!
 • Helis

  Helis

  Bļed šitos visus kapu vandāļus vajag salauzt viņiem rokas, un norakt viņus zem zemes. Ja neprot ta debīlā tauta dzert, tad lai nedzer. Kaut varētu šos vandāļus satikt un izslēgt uz mūžu no šīs dzīves. Nelieši un pretekļi ne cilvēki. Ok tu zodz no veikaliem, no mājām utt, bet kā var ko tādu izdarīt pret kapiem? Tur tak bļed tiem cilvēkiem nodzertām smirdīgajām smadzenēm nav ka kārtībā. Lai tie mudaki netikai pasēž ķurķī, lai arī visu atmaksā, ko tani Rubenē ir izdarījuši. Nelieši un mēsli.
 • ...

  ...

  kaut ko tādu var izdarīt tikai galvā drāzti cilvëki vai incesti vai deputāti!
 • Dzintars Valdmanis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!