9 komentāri

“Degpunktā” jau vēstīja par kādu alkohola reibumā pieķertu šoferi, kas pirmajā septembrī bez sirdsapziņas pārmetumiem braukāja pa Inčukalna ieliņām. Kā izdevās noskaidrot no vietējiem pašvaldības policijas darbiniekiem, vīrietis strādā vienā no Inčukalna saimniecībām, kas itin bieži nonāk kārtībnieku redzeslokā dažādu pārkāpumu dēļ.

Pēc sižeta “Degpunktā” uzklausīja kāda satraukta skatītāja zvanu, kurš pastāstīja par saimniecības izklaidīgo dzīvesveidu, kas turpinās jau vairākas nedēļas. Tā rezultātā cieš saimniecībai piederošie lopi un kaimiņu mierīgā ikdiena.

Kāds Inčukalna iedzīvotājs, kas vēlas palikt anonīms, skarbi izsakās par vietējo saimniecību “Vecslieces”. Tās īpašnieki un viņu padotie lauku darbus veic reibumā un pamanās tādā stāvoklī sēsties ne vien pie lauksaimniecības tehnikas, bet arī auto stūres. Tam piekrīt arī pašvaldības policijas darbinieki, kam šī saimniecība jau kļuvusi par regulāru apmeklējamu objektu. Trešdien kopīga iedzeršana beidzās ar vairāku transportlīdzekļu, tostarp traktora, nogremdēšanu.

Braukšana reibumā vai bez tiesībām regulāri notiek ar saimniecībai piederošajiem transportlīdzekļiem. Arī konflikti, kuros nu jau tiek iesaistīta arī Valsts policija, izceļas starp pašu iedzērāju kompānijas locekļiem. Aprunājoties ar vietējiem iedzīvotājiem, var secināt, ka problēmas sakne meklējama saimniecē. Apkārtējie ar viņu daudz nekontaktējas, bet skandalozākie starpgadījumi nepaliek nepamanīti.

“Degpunktā” komandas ierašanās laikā bez sargsuņiem un lopiem nevienu citu saimniecībā neizdodas sastapt. Traktors vēl joprojām mirkst dīķī un saimniekiem nav iespējams pajautāt, kā sokas ar lauku darbiem. Ja citi kaimiņi stāsta, ka lopi tiek pieskatīti un baroti kā nākas, tad vairākiem vietējiem ir aizdomas, ka tā tas gluži nav.

Pašvaldības policijai ir informācija, ka lopus apsekojuši Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvji. Par tālāko dzīvnieku likteni jau lems viņi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl