“No sākuma viens, pēc tam trijatā” – iereibuši jaunieši uz ielas sit autobusa šoferim

2 komentāri
“No sākuma viens, pēc tam trijatā” – iereibuši jaunieši uz ielas sit autobusa šoferim
Foto: Ekrānuzņēmums

Nakts vidū, policisti no nejaušiem garāmbraucējiem saņēmuši izsaukumu uz kādu kautiņu Viestura prospektā, kurā iesaistīti vairāki cilvēki.

Dažas minūtes pēc pusnakts, vairākas galvaspilsētas policijas ekipāžas par savu galamērķi nosprauda Viestura prospektu, kur ielas vidū, dūres vicinot vairāki cilvēki.

Ierodoties notikuma vietā policisti pamanīja ielas malā novietotu autobusu un turpat sastapa tā vadītāju, kurš stāstīja, ka viņš esot braucis un pēkšņi uz ceļa izskrējis kāds jaunietis. Šoferim nācies strauji bremzēt un kad autobuss apturēts, jaunietis pieskrējis klāt un caur vadītāja lodziņu viņam iesitis pa seju. Konflikts pēc tam turpinājies un šoferim pretī stājušies visi trīs jaunieši.

Par lielu izbrīnu policistiem, arī otra incidentā iesaistītā puse, jaunekļu trijotne vēl joprojām atradās turpat, notikuma vietā. “Mēs gājām pāri, lūk, šim ceļam. Autobuss brauca. Redzams, ka pat pārkārtojies. Es domāju, ka tīšuprāt, gribēja mūs notriekt,” savu versiju par notikušo klāstīja viens no jauniešu kompānijas.

Lai arī, katram no iesaistītajiem, bija sava, kardināli pretēja versija par kautiņu un tā iemesliem – par vienu, abas puses bijušas vienisprātis. Nevienam, nebija nekādu pretenziju par pārsistajiem deguniem un citiem maznozīmīgajiem miesas bojājumiem, kas gūti dūru izvicināšanas laikā.

Vadītājs tomēr uzstāja uz to, ka jauniešus vajadzētu saukt pie atbildības par ielas šķērsošanu tai neparedzētā vietā, par ko arī policisti ir uzsākuši lietvedību. Lai pārliecinātos par faktu, tiks iegūti video materiāli no “Rīgas satiksmes” autobusa un tur būs redzams, vai jaunietis ir pārkāpis noteikumus vai nē.

Tomēr, tobrīd, lielākais cietējs, saistībā ar šo incidentu, galu galā izrādījies viens no jaunekļiem, kurš vēl nebija sasniedzis 18 gadu vecumu. No visiem jauniešiem bija jūtama alkohola smaka – pilngadīgie varēja turpināt ceļu, bet nepilngadīgajam tika pārbaudīta alkohola koncentrācija izelpā un tika konstatēts, ka viņš ir 2,34 promiļu reibumā. Arī par to tika uzsākta administratīvā lietvedība un pēc tam puisis tika nogādāts mājās pie vecākiem.

TOP komentāri

  • Rainis
    +7 +4 -3

    Rainis

    Siko kroplenu visatlautiba.Ceru,kad nakamreiy kropleni dabus slimnicas reanimacijas koptelpas vai labak morgu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl