No pamatīgi iereibušas mātes šķirts 10 gadus vecs bērns

0 Komentāru
No pamatīgi iereibušas mātes šķirts 10 gadus vecs bērns
FOTO: LETA

25. janvāra vakarā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur kāda manāmi iereibusi sieviete ar bērnu nespēja patstāvīgi pārvietoties.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts taksometra vadītājs, kurš norādīja uz sievieti, kura stāvēja pie vienas no daudzdzīvokļu nama ieejām, apķērusi stabu, nespēdama turpināt ceļu. Blakus viņai stāvēja aptuveni desmit gadus vecs zēns.

Taksometra vadītājs paskaidroja, ka atbraucis uz izsaukumu, taču sieviete pati nespēja aiziet līdz taksometra durvīm. Ziņotājs atteicies šādā stāvoklī sievieti pārvadāt. Taksometra vadītājs, būdams noraizējies par bērna drošību, nolēmis izsaukt policiju.

Kārtības sargi devās pie iereibušās sievietes un ieaicināja viņu darba automašīnā, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Persona ar lielām grūtībām iekāpa policijas transportlīdzeklī, kur pastāstīja, ka ciemojusies pie draudzenes un izdzērusi vienu vīna pudeli, taču kategoriski noliedza, ka būtu alkohola reibumā.

Uzrunāts sievietes dēls, kurš likumsargiem pastāstīja, ka par viņu var parūpēties tēvs, kurš nedzīvo kopā ar ģimeni. Ņemot vērā, ka sieviete nebija spējīga parūpēties par dēlu, sazvanīts bērna tēvs, kuram izskaidrota esošā situācija. Vīrietis paskaidroja, ka nekavējoties ieradīsies pakaļ dēlam.

Sieviete ar zēnu nogādāta dzīvesvietā, kur pēc brīža ieradās arī bērna tēvs. Sieviete, atrodoties savā dzīvesvietā, uzvedās neadekvāti un nepārtraukti traucēja policistu darbu, ignorējot dažādus rīkojumus un saplēšot vienu no noformētajiem protokoliem. Bērna tēvs iereibušo māti nomierināja un aizrādīja sievietei par viņas uzvedību dēla klātbūtnē.

Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka sieviete ir 3,77 promiļu reibumā. Zēns nodots tēva uzraudzībā.

0 Komentāru