“Neviens jau nav bez grēka. Piekritīsiet?”; policija pieķer iespējamus velosipēdu zagļus

1 komentārs
“Neviens jau nav bez grēka. Piekritīsiet?”; policija pieķer iespējamus velosipēdu zagļus
EKRĀNUZŅĒMUMS

Policisti Rīgā sastapuši divus vīriešus, kuri pa pilsētas centru stiepa bērnu velosipēdus, bet somās abiem tika atrasti aizdomīgi instrumenti, kas liecināja, ka sastaptie ir rūdīti zagļi.

Ap četriem pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policistu palīdzību lūdzis kāds aculiecinieks, kurš Bruņinieku ielā bija pamanījis divus aizdomīgus, acīmredzami apreibušus tipiņus, kuri kaut kur stiepuši bērnu velosipēdu un skrejriteni. Vīrieši sākotnēji skaidrojuši, ka dēla, bet dokumentu, lai likumsargi pārbaudītu vīriešu identitāti, tiem neesot.

Lai arī abi liegušies, ka būtu šīs mantas nozaguši, kaut kas tomēr šķita aizdomīgs, tāpēc policisti turpinājuši sarunu ar uzrunātajiem, kuri palēnām sākuši nervozēt.

Policijas saruna ar vīriešiem

Es saku, tas jau nav velosipēds, tās ir detaļas.

Abiem noziedzīgi nodarījumi ir, administratīvie pārkāpumi ir.

Ko?Jums pirms tam jau ir pārkāpumi. Pietiekami.

Nu, tas skaidrs. Neviens jau nav bez grēka. Piekritīsiet?

“Pārmeklējot šīs personas, policija atklāja, ka viņu somās ir dažādi priekšmeti, kas var būt saistīti ar noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu – lauzni, knaibles. Par to sazinājāmies ar Valsts policiju, tika saņemts rīkojums par personu aizturēšanu, tālāk apstākļu noskaidrošanai,” stāsta RPP Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Ja nu tomēr abi aizturētie melojuši un jūs policistu nofilmētajā materiālā, vīru rokās pamantāt sev piederošu braucamrīku, droši dodaties uz tuvāko policijas iecirkni, vai par šo atklājumu ziņojiet, zvanot pa tālruni 110.