Komentāri

Pavisam nesen kāds 48 gadus vecs vīrietis nolēmis kļūt par motobraucēju. Tā vietā, lai gaidītu pavasari un dotos uz moto skolu, viņš atradis vieglāku un ātrāku risinājumu un mēģinājis “tiesības” vienkārši nopirkt.

Pāris stundas pirms darba laika beigām pie viena no CSDD Rīgas nodaļas darbiniekiem piesteidzis kāds kungs, kurš lūdzis palīdzību – viņš tik tikko kļuvis par krāpnieka upuri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis atklājis, ka šajā dienā vēlējies iegādāties motocikla vadītāja apliecību, tādēļ kādam kungam samaksājis 850 eiro, savukārt pārdevējs, saņēmis naudu, devies iekšā CSDD telpās, pēc kā tā arī nav atgriezies.

Tā kā darbinieki nojauta, ka krāpnieks varētu vēl joprojām atrasties iestādes telpās, turklāt pats pircējs visu laiku bija dežurējis pie nodaļas durvīm, talkā aicināti apsardzes darbinieki un rūpīgi pārskatīti visi video novērošanas kameru uzņemtie materiāli.

Vīri zinājuši, kā izskatījies meklētais tiesību tirgonis, un aptuveni stundas laikā kolēģiem izdevies sadzīt aizmukušā pēdas.

Lai arī “tiesību” pārdevējs bija darījis visu, lai izvairītos no sastapšanās ar CSDD darbiniekiem,  krāpniekam nācies padoties. Tomēr šajā gadījumā uz policiju nācies doties ne tikai tirgotājam, bet arī viņa klientam. Pēc notikušā Rīgas Zemgales iecirknī ierosināts kriminālprocess.

Policijas pārstāvis norāda, ka šajā gadījumā gan pircējam, kurš vēlējies nelikumīgi iegādāties vadītāja apliecību, ļoti paveicies, jo darījums tā arī nav pabeigts, tādēļ viņš šajā lietā figurēs vien kā cietušais. Cits stāsts ir par tiesību pārdevēju, pret kuru ierosināta krimināllieta par krāpšanu.

Šis mēģinājums nopelnīt 850 eiro viņam var maksāt pat pāris brīvības gadus. Tikmēr CSDD darbinieki aicina iedzīvotājus nebūt lētticīgiem – vadītāja apliecību Latvijā nopirkt nevar.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl