Komentāri

Pavisam nesen kāds 48 gadus vecs vīrietis nolēmis kļūt par motobraucēju. Tā vietā, lai gaidītu pavasari un dotos uz moto skolu, viņš atradis vieglāku un ātrāku risinājumu un mēģinājis “tiesības” vienkārši nopirkt.

Pāris stundas pirms darba laika beigām pie viena no CSDD Rīgas nodaļas darbiniekiem piesteidzis kāds kungs, kurš lūdzis palīdzību – viņš tik tikko kļuvis par krāpnieka upuri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis atklājis, ka šajā dienā vēlējies iegādāties motocikla vadītāja apliecību, tādēļ kādam kungam samaksājis 850 eiro, savukārt pārdevējs, saņēmis naudu, devies iekšā CSDD telpās, pēc kā tā arī nav atgriezies.

Tā kā darbinieki nojauta, ka krāpnieks varētu vēl joprojām atrasties iestādes telpās, turklāt pats pircējs visu laiku bija dežurējis pie nodaļas durvīm, talkā aicināti apsardzes darbinieki un rūpīgi pārskatīti visi video novērošanas kameru uzņemtie materiāli.

Vīri zinājuši, kā izskatījies meklētais tiesību tirgonis, un aptuveni stundas laikā kolēģiem izdevies sadzīt aizmukušā pēdas.

Lai arī “tiesību” pārdevējs bija darījis visu, lai izvairītos no sastapšanās ar CSDD darbiniekiem,  krāpniekam nācies padoties. Tomēr šajā gadījumā uz policiju nācies doties ne tikai tirgotājam, bet arī viņa klientam. Pēc notikušā Rīgas Zemgales iecirknī ierosināts kriminālprocess.

Policijas pārstāvis norāda, ka šajā gadījumā gan pircējam, kurš vēlējies nelikumīgi iegādāties vadītāja apliecību, ļoti paveicies, jo darījums tā arī nav pabeigts, tādēļ viņš šajā lietā figurēs vien kā cietušais. Cits stāsts ir par tiesību pārdevēju, pret kuru ierosināta krimināllieta par krāpšanu.

Šis mēģinājums nopelnīt 850 eiro viņam var maksāt pat pāris brīvības gadus. Tikmēr CSDD darbinieki aicina iedzīvotājus nebūt lētticīgiem – vadītāja apliecību Latvijā nopirkt nevar.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl