“Nevajadzēja man skriet virsū un izskatīties draudīgi”; Vecrīgā aiztur meklēšanā izsludinātu vīrieti, kurš vicinās ar ieroci

4 komentāri

Kādam jaunietim Vecrīgā šķitusi saprātīga ideja uz bāru doties ar līdzi paņemtu šaujamieroci. Pēc ieroča vicināšanas vienā no Vecrīgas krogiem viņš tika aizturēts.

Ap pusseptiņiem rītā vecpilsētā patrulējošie policisti saņēmuši ziņu no Valsts policijas kolēģiem, kuri lūdza palīdzību, lai aizturētu gados jaunu vīrieti, kurš pirms neilga laika bija iesaistīts konfliktā ar kāda Vecrīgas bāra darbiniekiem. Tā kā izskanēja informācija, ka vīrietis ķildas laikā ir vicinājis šaujamieroci, šī ziņa uztverta ar īpašu piesardzību.

“Šī informācija tika nodota Vecrīgā patrulējošajām ekipāžām, un pieslēgts videonovērošanas centrs, kuri šo personu uzmeklēja un sniedza informāciju patruļām, ka šīs persona, iespējams, atrodas Skārņu-Grēcinieku ielu rajonā. Policijas darbinieki apsekoja tuvumā esošos bārus. Vienā no tiem aprakstam līdzīgu personu atrada,” stāsta RPP Centra pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Ķipurs.

Lai arī jauneklis ārēji nav izrādījis ne mazākas satraukuma pazīmes, drīz vien noskaidrojies, ka viņam būs jādodas līdzi. Pie vīrieša atrada pneimatisko šaujamieroci.

“Ņemot vērā, ka viņš bija alkohola reibumā, tika noskaidrots, ka viņš ir arī izsludināts meklēšanā, viņš tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā, kur tiks vērtēta viņa atbildība par ieroču aprites likuma iespējamiem pārkāpumiem, kā arī nodarījumu šim bāram,” norāda RPP inspektors Ķipurs.

4 komentāri