Komentāri

Kāda neparasta trijotnes – astoņus gadus veca puikas un divu 10 un 11 gadus vecu meiteņu – izdarības likušas šausmās nodrebēt kādai galvaspilsētas iedzīvotājai.

Darba dienas pievakarē pašvaldības policijas ziemeļu pārvaldes patruļai atskanējis steidzams izsaukums. Netālu no kāda lielveikala Pulkveža Brieža ielā manīti trīs bērni, kuri, iespējams, apreibinās – viņi manīti, pūšot maisiņos gaisa atsvaidzinātāju un pēcāk to ostot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ņemot vērā arī to, ka, ielūkojoties netālu esošajā būvlaukumā, uz kuru norādījusi izsaucēja, policisti atraduši gan vairākus plastmasas maisiņus, gan gaisa atsvaidzinātāja iepakojumus. Uz notikuma vietu izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, kuri, daudz nedomājot, nolēmuši trijotni nogādāt slimnīcā. Gaisa atsvaidzinātāja ostīšana nebūt nav joka lieta.

Policisti pateicas aculieciniecei, kura, redzot skolēnu izdarības, nepalika vienaldzīga, un aicina ikvienu gadījumos, kad varētu būt apdraudēta bērnu drošība, veselība vai dzīvība, nekavējoties zvanīt atbildīgajiem dienestiem.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl