Nepieskatīts suns sakož policijas darbinieci

51 komentārs

Suņi tiek uzskatīti par cilvēka labāko draugu, bet viens no šiem draugiem pavisam nesen iecirtis zobus kādas policistes rokā, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Saulainā oktobra priekšpusdienā, galvaspilsētas Valsts policijas darbinieki devušies talkā Āgenskalna ļaudīm, kuru mieru iztraucējis kāda kaimiņa četrkājainais draugs.

“Tika saņemts izsaukums uz Hāmaņa ielu, proti kapiem, kur kapu dežurants ziņoja par klaiņojošu haskiju,” skaidro policijā.

Redzot, ka suns snauž turpat netālu, inspektori devušies klāt. Nekas nav liecinājis par to, ka dzīvnieks varētu būt agresīvs vai bīstams.

“Pieejot pie dzīvnieka, viņš kļuva agresīvs un iekoda policijas darbiniecei rokā. Pēc tam policijas darbinieki sazinājās ar dzīvnieku patversmes “Ulubele” pārstāvjiem, kas ieradās notikuma vietā, un ar viņu palīdzību suns tika identificēts. Proti, tika nolasīts čips un tika noskaidrots gan dzīvnieka vārds, gan īpašnieks. Pēc viņu [īpašnieku] teiktā dzīvniekam ir jābūt tādām pašām brīvībām kā cilvēkiem, proti, viņš drīkst doties kur vien vēlas, un saimniekam nav jādodas līdzi vai jātur suns pavadā. Šādā gadījumā jāsaka, ka dzīvnieku palaiša skriet pa pilsētu nav rūpes, bet gan pārkāpums kas apdraud ne tikai apkārtējos, bet arī pašu dzīvnieku,” norāda policijā.

Rezultātā, pret suņa saimnieku uzsākta lieta, un jau pavisam drīz viņš savas rīcības motīvus varēs paskaidrot administratīvās komisijas locekļiem, kuri lems sodu par šo pārkāpumu. Likumsargi norāda, ka šī nebūt nav pirmā reize, kad haskija saimnieks nonāk policistu redzeslokā.

51 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā