Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

2 komentāri

Starp Alsupes ielas iedzīvotājiem Juglā izcēlies strīds, kuru pāris reižu pat mēģinājuši risināt likumsargi. Kādas privātmājas īpašnieki izlēmuši bloķēt brauktuvi, uz ielas asfalta uzsākot žoga būvniecību. Apkārtējie it nemaz nav iepriecināti, ka, lai tiktu uz mājām, būs jāmēro lieks līkums, turklāt neatbildēts paliek jautājums, kā līdz citiem dzīvokļiem tiks operatīvie dienesti.

Valērijs ap pusdienas laiku piebrauca pie autoservisa Juglā, Alsupes ielā, lai veiktu apskati savam ”Toyota” spēkratam, taču iebraukt teritorijā pēkšņi vairs nevarēja. Vadītājs izkāpa no savas automašīnas un sāka uzmanīgi pētīt jauno šķērsli, kas liedza viņam turpināt ceļu.

Ceļa posmu Mārkalnes ielas pusē slēgt lēma divdesmitā nama saimnieki. Viņi būvē žogu uz ielas, iepretim savai mājai. Citi apkaimes iedzīvotāji tagad varēs meklēt jaunu ceļu, kā tikt mājās. Rīgas dome projektu atļauj, un kaimiņi par to ir neizpratnē.

”Degpunktā” novēroja, ka nepilnas stundas laikā deviņi automašīnu šoferi atdūrās pret strupceļu. Kāds apkaimes iedzīvotājs uztraucas, ka ar operatīvajiem dienestiem notiks tas pats. Brigādes kavēsies, braucot uz izsaukumu, jo sākotnēji centīsies tikt cauri Alsupes ielai, kā ierasts.

“Diemžēl tur ir vēl viena kāpņu telpa, kas atrodas četrsimt metru tālāk, bet tur automašīnas novieto mājas iedzīvotāji, kas dzīvo konkrētajā adresē, un diemžēl arī tas rada lielas problēmas piebraukt. Vai arī var braukt apkārt. Tur ir grants ceļš, kuru grūti izbraukt. Ziemā tas būs neiespējami, radīsies lielas problēmas,” stāsta apkaimes iedzīvotājs.

”Degpunktā” aprunājās arī ar mājas saimnieci – kādu jaunu sievieti ar maziem bērniem. Viņa komentāru sniegt nevēlējās, jo uzskatīja, ka sūdzības nav adekvātas. Ēkas īpašniece uzsvēra, ka viss ir saskaņots ar Rīgas domi.

Par likumīgo projektu esot informēti arī policisti, kurus kaimiņi vairākkārt izsauca uz šo adresi, cerībā žoga būvēšanu apturēt. Pilsētas attīstības departaments solīja sniegt komentāru par situāciju Alsupes ielā trešdien un paskaidrot, vai šajā gadījumā ceļa slēgšana neierobežo operatīvo dienestu piekļuvi citām ēkām.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā