Nemaksājot alimentus 10 gadus, vīrietis ir parādā vairāk nekā 15 000 eiro

Valsts policija rosinājusi apsūdzēt kādu vīrieti, kurš desmit gadu gadu laikā saviem bērniem alimentos nav samaksājis aptuveni 15 000 eiro, informē Valsts policija.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Jānis Krīgers
 • Arturs Pipins

  Arturs Pipins

  Interesanti , kāpēc LV sievietes tādus izvēlās par savu bērnu bioloģiskajiem tēviem ?
  • Maris Ozolins
  • Daiga Valtere

   Daiga Valtere

   Vispār jau. Kad un kuru iesēdināts nav zināms. Par ko reizēm.ar nav zināms. Būvē jaunu cietumu. Tā kā cietums būs kā kūrorts . Brauc dzērumā cietums,nevilki masku cietums. Visus tos večus jasasedina pa cietumiem..Vazajas apkārt un tik uzmācas sievietēm..Ja pazemo ar vārdiem cietums. Ja gramstas cietums..Ja izsaka nepiedienīgas piezīmes cietums. Ja saka,ka sievietes tik kājas paplet cietums..A vīrieši tik ko dara. Ne ko nedara. A . Un katram būtu uz pieres rakstīt ,ka no cietuma. Un tagad uzrakstīju tik vienu no stāstiem. Kāpēc ir tāds parads . Un uzreiz redz mani iesaista tai spēlītēs. Kāju paplešanā. HM. Ar mani tur nav ne kāds sakars. Kaut gan ar nav zināms. Jebkurš var tikt cietumā. Arī par nodokļu nemaksāšanu būs jāsēž cietumā. Iespējams.
  • Daiga Valtere

   Daiga Valtere

   Un starp citu arī sievietes sēž cietumā. Un ko jūs uz viņam skaties pēc tam. A.
 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Interesanta tēma. Tā ir shēma.ikums. Ja nemaksā alimentus ,tad bērna māte pieprasa alimentus. Valsts maksā. Tad bērna tēvu iesēdina cietumā. Tad tur sēž gadus 5. Tad kad iznāk no cietuma. Apņēmības pilns sāk strādāt. Tad sapelna naudu un visu novelk no konta. Paliek bez naudas. Tad meklē neoficiālu darbu. Jo kā parasti dzīvot nav kur,pieraksta nav utt. Tad iespējams tiek atkal cietumā vai aizbrauc no valsts. Ja drīkst izbraukt. Jo ir kad nedrīkst izbraukt un ir jaatzimejas iecirknī. Jā un dzīves vietu mainīt ar tad ir problemātiski. Tas iz viena cilvēka stāsta. Protams var uzlikt cietumsodu. Atkal par parāda nemaksāsanu. Tik iznāks no cietuma sāks strādāt un konts ir bloks. LV bloķē vienīgo kontu . Arī ja saņem.pasta nodaļa tad ar atņem naudu. Argumentē ar to,ka sūtīja vēstuli. To izpildrakstu uz pieraksta adresi. A reāli dzīvo citur. Ja un kurš tiesu izpildītājs uzrakstīs to izpildrakstu nav zināms. Tas ir arī ja ātros kredītus nemaksā un tiek cietumā. Vai arī tiek slimnīcā un ir ilgstoša ārstēšana. Tiesu izpildītāji ir klāt. Ātrie kredīti vēl saskaita procentus ,arī alimentus ja nemaksā saliek procentus. Tur tā summa reāli nav tik liela kā tie procenti.
 • Lauma
 • Andris Plits

  Andris Plits

  Ha Ha Ha. Par 15tk cietums, par milj xxxx pakrata ar pirkstu. Latvija var!!!!!
 • Mammīte Zane

  Mammīte Zane

  Tas jau normāli. Dažš labs pa 5 gadiem ar valstij parādā jau pāri pa 10 000 nemaksājot uzturlīdzekļus četriem bērniem.
  • Mārtiņš Vītols

   Mārtiņš Vītols

   Lauma Pilsētniece Un nereti katrs no cita🤣👍
  • Mammīte Zane

   Mammīte Zane

   Lauma Pilsētniece Bērniņiem diviem viena mamma, diviem katram sava....
  • Mammīte Zane

   Mammīte Zane

   Mārtiņš Vītols nu ir jau arī vīrieši kam katram bērnam sava māte 🤭
  • Maris Ozolins

   Maris Ozolins

   kur aitas tur cirpēji-un kas galā, 4-8. ka māk -ta spiež

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!