“Ņem, iekapā, bratan!” Iereibuši vīrieši Rīgas centrā “pieskata” mazu meitenīti

23 komentāri
“Ņem, iekapā, bratan!” Iereibuši vīrieši Rīgas centrā “pieskata” mazu meitenīti
EKRĀNUZŅĒNUMS

Vēl viens stāsts par kārtējo ģimeni, kas vismaz kādu laiku, nu būs sociālo dienestu redzeslokā.

Ap plkst. 16.30 pēcpusdienā, galvaspilsētas centrā patrulējošās policijas ekipāžas saņēmušas ziņu par diviem iereibušiem vīriešiem, kuri klunkurējot pa ielu, pie rokas vedot mazu meitenīti. Lai arī uz notikuma vietas apkaimi, nekavējoties nosūtīta ekipāža, policistiem meklēto trijotni izsaucēja minētajā apkaimē nav izdevies sastapt.

Brīdi vēlāk, saņemts vēl viens telefona zvans, ar līdzīgu ziņu, taču jau no cita ielu krustojuma. Diemžēl, nonākot tur, atklājies, ka no bērna un abiem apreibušajiem, vairs nav ne miņas. Pateicoties nejauša garāmgājēja ziņai, tikai pēc mirkļa, policisti pamanījuši abus streipuļojošos vīriešus, kuriem tik tiešām, līdzās gājusi maza, nobijusies meitenīte.

Kamēr ar šņabja pudeli “bruņotais” draugs, paslīdējis un jau vārtījies pa zemi, otrs, knapi spējot pārspļaut pār lūpu, apgaismojis policistus, ka meitenīte esot viņa dzīvesbiedres meita.

Kārtības sargi darījuši visu, kas bijis viņu spēkos, lai no apreibušajiem uzzinātu jebkādu noderīgu informāciju par to, kur meklējama bērna māte, taču nesekmīgi. Rezultātā, meitenītes pieskatītājs pat vārtoties pa zemi, centies iesist policistam un ar to izpelnījies iespēju ar seju pagulēt sniegā. Lai viņu savaldītu, nācās pielietot rokudzelžus un tā kā viņš atteicies sadarboties ar policistiem, iereibušais vīrietis nogādāts dežurdaļā turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Viņam konstatēts arī 2,5 promiļu reibumā.

Savukārt, bērns uz mirkli nonācis mediķu busiņā, kur dakteri pārliecinājušies par to, ka meitenītes dzīvība un veselība nav apdraudēta, bet pēc tam, nodots kolēģim no Centra pārvaldes, lai tie, bērnu nogādātu mājās. Noskaidrots, ka bērna māte strādā vienā no Rīgas lielveikaliem, taču ierodoties tur, izrādījies, ka viņa jau devusies mājās, līdz ar ko bērns tika nogādāts mājās un policisti pārbaudīja arī dzīves apstākļus. Sieviete bija neizpratnē par to, kā tas varējis notikt.

Lai arī rezultātā, bērns nonācis drošībā, ziņa par šo incidentu tik un tā nodota Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai un sociālajam dienestam, kuru uzdevums būs pieskatīt, lai šādi gadījumi vairs neatkārtojas.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

23 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā