Nelaime Latgalē – svešs suns galvā un kaklā sakož piecgadīgu bērnu

Svētdien Latgalē svešs suns galvā un kaklā sakoda piecus gadus vecu bērnu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Elīna Jurēvica.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Nu ja

  Nu ja

  No pieredzes esmu saskārusies ...
  Iespējams, ka "mīļais 5.-gadīgais bērniņš" vai arī citi šī vecuma "mīļie bērniņi" ir regulāri konkrēto suni kaitinājuši un tāpēc suns jau uzskata, ka visi apmēram šāda vecuma "mīļie bērniņi" bez izņēmuma ir ļauni. Bet kā kaut kas notiek, tā suns vainīgs. Šī brīža jaunās paaudzes vecāki ir tik "noslogoti, vareni, visgudri, moderni un vēl nezin kādi", ka saviem "mīļajiem bērniņiem" nemāca pilnīgi neko un šie bērniņi dara ko grib.
 • Alla Artjomenko
 • latvietis

  latvietis

  Manuprāt šādus brīvi klaiņojošus suņus, kas uzbrūk cilvēkiem ,ir nekavējoties jālikvidē, neskatoties ,ka arī tie varētu būt konkrēta saimnieka suņi.
 • Sanda Sanda

  Sanda Sanda

  Tā ir liela lauku problēma, jo cilvēki savus dzīvniekus ne pieskata. Omes laiž savus "sunīšus" izskrieties un nerēķinās, kas gadīsies pa ceļam. Pati šādi esmu trāpījusies laukos suņiem ceļā... Labi, ka brauca mašīna, kuru paniski nemēģināju apturēt, ja nē, nezinu kā būtu. Suņu saimniece, protams, vēl nolamājas uz manis, kāpēc vajagot pa vakariem vazāties.... Jauki!!!! Tā kā, pieskaitiet savus lopiņus, ja nē, lai tādiem saimniekiem liek sodus.... Pusi pensijas samaksās, tad zinās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!