Nelaime Latgalē – svešs suns galvā un kaklā sakož piecgadīgu bērnu

4 komentāri
Nelaime Latgalē – svešs suns galvā un kaklā sakož piecgadīgu bērnu
Ilustratīvs foto. (MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64)

Svētdien Latgalē svešs suns galvā un kaklā sakoda piecus gadus vecu bērnu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Elīna Jurēvica.

Bērns ar kostām brūcēm galvā un kaklā tika nogādāts slimnīcā tālākas palīdzības saņemšanai.

Vakar Latgalē cieta vēl divi bērni. Gadu veca meitene piedūrās pie karstas krāsns, gūstot termiskus plaukstas apdegumus, bet divus gadus vecs zēns apēda pieaugušajiem domātus medikamentus. Abi bērni tika nogādāti slimnīcā.

Kopumā diennakts laikā NMPD mediķi devušies uz 885 izsaukumiem, no kuriem 159 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

TOP komentāri

 • Sanda Sanda
  +6 +6 0

  Sanda Sanda

  Tā ir liela lauku problēma, jo cilvēki savus dzīvniekus ne pieskata. Omes laiž savus "sunīšus" izskrieties un nerēķinās, kas gadīsies pa ceļam. Pati šādi esmu trāpījusies laukos suņiem ceļā... Labi, ka brauca mašīna, kuru paniski nemēģināju apturēt, ja nē, nezinu kā būtu. Suņu saimniece, protams, vēl nolamājas uz manis, kāpēc vajagot pa vakariem vazāties.... Jauki!!!! Tā kā, pieskaitiet savus lopiņus, ja nē, lai tādiem saimniekiem liek sodus.... Pusi pensijas samaksās, tad zinās.
 • latvietis
  +7 +5 -2

  latvietis

  Manuprāt šādus brīvi klaiņojošus suņus, kas uzbrūk cilvēkiem ,ir nekavējoties jālikvidē, neskatoties ,ka arī tie varētu būt konkrēta saimnieka suņi.
 • Alla Artjomenko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl