1 komentārs

Policisti no kāda izsaukuma Tirgoņu ielā atgriezušies bāzē ar desmitiem smaržu pudelītēm un veselu maisu kosmētikas.

Agrā pēcpusdienā galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši izsaukumu, kas licis pasmaidīt. Tirgoņu ielā ar savu uzmācīgo tirgošanos apkārtējos nokaitinājusi kāda tumsnēja sieviete. Starp citu, viņas rokās redzēts vesels maiss ar kosmētiku, kas, iespējams, ir kur nozagta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties video novērošanas kamerām, policistiem izdodas visai ātri viņu sastapt. Sieviete sākotnēji izliekas neko nezinām un nevēlas parādīt savas somas saturu, tomēr vēlāk viņa labprātīgi uzrādīja to, kas ir viņas somā. Atklājas, ka tajā atrodas parfimērija, kuru viņa acīmredzot tirgojusi bez atbilstošas licences. Policisti paskaidro, ka tiks noformēts protokols, bet smaržas un pārējā kosmētika tiks konfiscēta.

Acīmredzot šis pavērsiens tirgoni patiesi aizskar, jo tikai mirkli vēlāk āda tiek apmesta uz otru pusi, un sieviete vairs necenšas iežēlināt policistus. Tā vietā viņa sola “palūgties” par policistiem un piebilst: “Labi, labi… Būs jums likumi. Tad redzēsiet…”

Šajā situācijā gan lūgsnas nepaspēja iedarboties, un viss beidzas tā, kā to bija iecerējuši policisti. Sievietei noformēts pārkāpuma protokols, pēc kā viņa drīkstējusi doties mājās, savukārt maiss ar kosmētiku nogādāts iecirknī un tālāk tiks nodots iznīcināšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl