“Nekas, es par jums palūgšos…” – Vecrīgā sieviete nokaitina apkārtējos ar uzmācīgu tirgošanos

1 komentārs
“Nekas, es par jums palūgšos…” – Vecrīgā sieviete nokaitina apkārtējos ar uzmācīgu tirgošanos

Policisti no kāda izsaukuma Tirgoņu ielā atgriezušies bāzē ar desmitiem smaržu pudelītēm un veselu maisu kosmētikas.

Agrā pēcpusdienā galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši izsaukumu, kas licis pasmaidīt. Tirgoņu ielā ar savu uzmācīgo tirgošanos apkārtējos nokaitinājusi kāda tumsnēja sieviete. Starp citu, viņas rokās redzēts vesels maiss ar kosmētiku, kas, iespējams, ir kur nozagta.

Pateicoties video novērošanas kamerām, policistiem izdodas visai ātri viņu sastapt. Sieviete sākotnēji izliekas neko nezinām un nevēlas parādīt savas somas saturu, tomēr vēlāk viņa labprātīgi uzrādīja to, kas ir viņas somā. Atklājas, ka tajā atrodas parfimērija, kuru viņa acīmredzot tirgojusi bez atbilstošas licences. Policisti paskaidro, ka tiks noformēts protokols, bet smaržas un pārējā kosmētika tiks konfiscēta.

Acīmredzot šis pavērsiens tirgoni patiesi aizskar, jo tikai mirkli vēlāk āda tiek apmesta uz otru pusi, un sieviete vairs necenšas iežēlināt policistus. Tā vietā viņa sola “palūgties” par policistiem un piebilst: “Labi, labi… Būs jums likumi. Tad redzēsiet…”

Šajā situācijā gan lūgsnas nepaspēja iedarboties, un viss beidzas tā, kā to bija iecerējuši policisti. Sievietei noformēts pārkāpuma protokols, pēc kā viņa drīkstējusi doties mājās, savukārt maiss ar kosmētiku nogādāts iecirknī un tālāk tiks nodots iznīcināšanai.

1 komentārs