Nejēdzība Jēkabpilī! Aizlūzušas papeles galotne draudīgi karājas virs gājēju galvām; kur skatās pašvaldība?

0 Komentāru

5. janvāra rītā mērojot ceļu uz darbu, jēkabpilietis Andris Varoņu ielā pamanījis aizlūzušu papeles galotni, kas, iekārusies koka zaros, draudīgi karājās virs garāmgājēju galvām.

Atceroties tobrīd pavisam neseno traģēdiju Dobelē, kad dzīvoklī atrasti divu pieaugušo un zīdaiņa līķis un tam sekojošo atbildīgo dienestu priekšnieku teikto, ka notikušais ir sekas apkārtējo vienaldzībai, vīrietis nolēmis neklusēt un rīkojies nekavējoties – ziņojis atbildīgajiem dienestiem.

Lai arī todien Andris soļojis mājup ar labi padarīta darba sajūtu, jau nākamajā dienā pa šo pašu ceļu dodoties savās ikdienas gaitās, viņš atklājis, ka bīstamā galotne vēl joprojām ir turpat, kur iepriekšējā dienā.

Tomēr, saprotot, ka nav vērts, tā teikt, strēbt karstu, vīrietis nolēmis vēl nogaidīt. Tā pagājusi gandrīz nedēļa, un redzot, ka neviens nerīkojas, 10. janvārī kungs pats personīgi paviesojies Jēkabpils domē, kur pat izdevies aprunāties ar pilsētsaimniecības ainavu tehniķi. Tomēr sarunas rezultāts Andri nav apmierinājis, tika skaidrots, ka draudus radošā papele nav aizvākta, jo notikusi “aizķeršanās”.

Vīrietis neslēpj, ka šāda atbildīgo attieksme un, pats galvenais, acīmredzamā neizdarība rada rūgtuma sajūtu – nav brīnums, ka šādas mūžīgas ”aizķeršanās” ir arī daudzās citās jomās, ar kurām savā ikdienā saskaras parasts ”mirstīgais”.

Foto

0 Komentāru