Komentāri
Nejauši iedzerot ķīmisku līdzekli, vīrietis gūst plašus mutes un rīkles apdegumus
Ilustratīvs foto. (Foto: Dmitrijs Šuļžics, f64)

Vakar Kurzemē 27 gadus vecs vīrietis nejauši iedzēris parastā pudelē ielietu ķīmisku līdzekli, gūstot mutes, rīkles un barības vada ķīmiskus apdegumus, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Tāpat Latgalē vakar slimnīcā tika nogādāts 54 gadus vecs vīrietis, kuru sabadīja govs. Vīrietis guvis galvas traumas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Zemgalē desmit gadus veca meitene izkrita no šūpolēm, no apmēram 1,5 metru augstuma. Viņa nonāca slimnīca ar krūškurvja traumu.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 977 izsaukumus, no kuriem 168 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl