Nejauši garāmgājēji Biķernieku mežā atrod sprādzienbīstamus priekšmetus

Pavisam nesen divu nejaušu garāmgājēju teiktais burtiski atrāvis policistus no iesāktā darba, – sarunas ar kādu viegli iereibušu kundzītes, kura iepriekš bija iesnaudusies trolejbusa pieturā Purvciemā. Garāmgājēji pastāstīja, ka Biķernieku mežā atrodas sprādzienbīstami priekšmeti.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • z

    z

    interesanti kāpēc muļķu zemes dzeltenā prese atkal melo?
    vai tiešām viņi pat nevar painteresēties, no kurienes ir šie sirmie vīri ar EOD uzšuvēm?
    tā amerikosu samācītā armija tik Ādažu poligonā sevi spridzināt spēj, bet ar nesprāgušo munīciju nodarbojas šajā valstī Zemessardzes vienība... pat tas, ka pēc maijā notikušā sprādziena Ādažu poligonā, kur bojā gāja meitēns no Albānijas(kuru mūsu žurnaļugas paspēja nodēvēt gan par kaprāli, gan leitnanti, gan seržantu), poligonu pārmeklēja Zemessardzes 54. bataljona nesprāgušās munīcijas rotas zemessargi, mūsu melīgajai dzeltenajai presei gājis secen... vai varbūt tomēr šajā valstī viņiem aizliegts pieminēt to, ka aktīvā armija pat savā poligonā nespēj atrast nesprāgušu munīciju un tiem jāsauc palīgā zemessargi, kuri izgājuši padomju armijas skolu, nevis amerikosu stila apmācības, kā tas ir ar armiju?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!