Nejauši garāmgājēji atrod sievietes līķi Juglas mikrorajonā

1 komentārs

Bēdīgi slavenais Velnezers Rīgā Juglas mikrorajonā laupījis kādas sievietes dzīvību, kuras līķi 16,jūlija rītā atrada nejauši garāmgājēji, vēsta “Degpunktā”.

Šorīt Juglas mikrorajonā, Velnezerā, ūdenī pamanīts sievietes līķis. Atpūtnieki nevilcinoties izsauca glābšanas dienestu, kas sievietes mirstīgās atliekas atvilka līdz krastam un apsedza ar zilu plēves maisu.

“Es tieši redzēju, ka bija policija, glābēju mašīna, ka viņi meklēja. Es tikai dzirdēji no bērniem, kuri teica, ka sieviete bijusi jauna,” stāsta glābšanas darbu aculieciniece.

Pašvaldības policisti norobežoja pludmali un, kad ieradās Valsts policijas darbinieki, peldvietas tuvumā parādījās arī kāds vīrietis – bojāgājušās sievietes tuvinieks. Veikta līķa atpazīšana. Tālāk policisti skaidros sievietes bojāejas iemeslus kriminālprocesa ietvaros, jo apkārtējie pauda bažas, ka uz līķa bijušas redzamas vardarbības pazīmes.

Policija gan aicina ar šādiem spriedumiem nesteigties.

Valsts policijas komentārs:

“Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirknī par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija neliecina par noziedzīgu nodarījumu. Ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu sievietes nāves apstākļus.”

Vietējie iedzīvotāji saka – ezers ir savos izmēros mānīgs un līdz ar to bīstams. Peldēties krasta tuvumā ir daudz maz droši, bet, cenšoties pārpeldēt aptuveni 125 metrus plato un divtik garo ūdenskrātuvi, regulāri kāds atpūtnieks iet bojā.

1 komentārs