Komentāri
“Neizturams troksnis no kaimiņu dzīvokļa” – kāda sirmgalve izsauc policistus modinātāja dēļ
f64

Policijā ik pa laikam gadās piedzīvot arī dažādus kuriozus. Viens šāds gadījums notika vakar, kad neilgi pirms pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Iļģuciemā. Izsaucēja policistiem ziņoja par neizturamu troksni, kas nākot no kaimiņu dzīvokļa.

Ierodoties notikuma vietā, policistus pie dzīvokļa durvīm sagaidīja 81 gadu veca kundze, kura norādīja, kurā istabā troksnis vislabāk dzirdams. Sirmā kundze izteica minējumu, ka, iespējams, kaimiņš kaut ko urbj, taču vienlaikus atzina, ka troksnis īsti neizklausās pēc urbšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat kundze akcentēja to, ka apdullinošais troksnis parasti dzirdams noteiktos laikos – no puspieciem līdz pieciem divreiz dienā.

Viens no policistiem iegāja istabā un uzreiz pamanīja modinātājpulksteni, kas stāvēja plauktā. Kad policists dzīvokļa saimniecei iedeva modinātājpulksteni, viņa atplauka plašā smaidā un ar rokām aizklāja seju.

Pēc mirkļa sirmgalve pateicās un atvainojās kārtības sargiem par izsaukumu, sakot, ka nu viņai ir “kauns pa visu ģīmi”.

Policisti laipni atbildēja, ka katram tā var gadīties, un, atvadoties no kundzes, atgādināja, ka šī starpgadījuma dēļ nevajag kautrēties zvanīt policijai, ja atgadīsies kāda ķibele.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl