Komentāri
“Neizturams troksnis no kaimiņu dzīvokļa” – kāda sirmgalve izsauc policistus modinātāja dēļ
f64

Policijā ik pa laikam gadās piedzīvot arī dažādus kuriozus. Viens šāds gadījums notika vakar, kad neilgi pirms pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Iļģuciemā. Izsaucēja policistiem ziņoja par neizturamu troksni, kas nākot no kaimiņu dzīvokļa.

Ierodoties notikuma vietā, policistus pie dzīvokļa durvīm sagaidīja 81 gadu veca kundze, kura norādīja, kurā istabā troksnis vislabāk dzirdams. Sirmā kundze izteica minējumu, ka, iespējams, kaimiņš kaut ko urbj, taču vienlaikus atzina, ka troksnis īsti neizklausās pēc urbšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat kundze akcentēja to, ka apdullinošais troksnis parasti dzirdams noteiktos laikos – no puspieciem līdz pieciem divreiz dienā.

Viens no policistiem iegāja istabā un uzreiz pamanīja modinātājpulksteni, kas stāvēja plauktā. Kad policists dzīvokļa saimniecei iedeva modinātājpulksteni, viņa atplauka plašā smaidā un ar rokām aizklāja seju.

Pēc mirkļa sirmgalve pateicās un atvainojās kārtības sargiem par izsaukumu, sakot, ka nu viņai ir “kauns pa visu ģīmi”.

Policisti laipni atbildēja, ka katram tā var gadīties, un, atvadoties no kundzes, atgādināja, ka šī starpgadījuma dēļ nevajag kautrēties zvanīt policijai, ja atgadīsies kāda ķibele.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl