Necieņa pret Latvijas simbolu! Divi austriešu tūristi norauj valsts karogu un ālējas Vecrīgā

0 Komentāru
Necieņa pret Latvijas simbolu! Divi austriešu tūristi norauj valsts karogu un ālējas Vecrīgā

Nav noslēpums – tūristus Latvijā ciena, bet reizēm kāds no Rīgas viesiem, vienkārši sakot, ir pelnījis, lai viņam atgādinātu par uzvedības normām, un to, ka viņš tomēr ir ciemiņš pie mums. Diviem atpūtniekiem no Austrijas paveicās, ka 18. novembrī viņus nesatika patriotiski noskaņotus latviešus, kuri, redzot ciemiņu izdarības ar valsts karogu, varētu to ņemt ļaunā.

Visticamāk, abiem 18. novembrī vecpilsētā sastaptajiem tūristiem, kuri pačurājuši uz kādas mājas stūra, rokās turot valsts karogu ar nolauztu kātu, paveicies, ka pirmie viņu ceļā gadījušies policisti, nevis kādi viegli iereibuši svētku svinētāji, kuri šādu veikumu varētu uzskatīt arī par ļoti rupju aizvainojumu.

Par lielu pārsteigumu policistiem abi vīrieši ir zinājuši, ka šis datums ir Latvijas Neatkarības diena, taču tas nav viņus atturējis no karoga noraušanas un “došanās pastaigā” pa Vecrīgu.

Vēlāk abi gan atzina, ka viņu rīcība ir bijusi ļoti muļķīga un viņi nevēlētos, lai viņu valstī kāds pastrādā ko līdzīgu. Vīrietim, kurš nokārtoja dabiskās vajadzības, noformēts sods 30 eiro apmērā, bet par necieņas izrādīšanu pret vienu no Latvijas simboliem abi “brašuļi” nogādāti Valsts policijā.

0 Komentāru