Komentāri

Nav noslēpums – tūristus Latvijā ciena, bet reizēm kāds no Rīgas viesiem, vienkārši sakot, ir pelnījis, lai viņam atgādinātu par uzvedības normām, un to, ka viņš tomēr ir ciemiņš pie mums. Diviem atpūtniekiem no Austrijas paveicās, ka 18. novembrī viņus nesatika patriotiski noskaņotus latviešus, kuri, redzot ciemiņu izdarības ar valsts karogu, varētu to ņemt ļaunā.

Visticamāk, abiem 18. novembrī vecpilsētā sastaptajiem tūristiem, kuri pačurājuši uz kādas mājas stūra, rokās turot valsts karogu ar nolauztu kātu, paveicies, ka pirmie viņu ceļā gadījušies policisti, nevis kādi viegli iereibuši svētku svinētāji, kuri šādu veikumu varētu uzskatīt arī par ļoti rupju aizvainojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par lielu pārsteigumu policistiem abi vīrieši ir zinājuši, ka šis datums ir Latvijas Neatkarības diena, taču tas nav viņus atturējis no karoga noraušanas un “došanās pastaigā” pa Vecrīgu.

Vēlāk abi gan atzina, ka viņu rīcība ir bijusi ļoti muļķīga un viņi nevēlētos, lai viņu valstī kāds pastrādā ko līdzīgu. Vīrietim, kurš nokārtoja dabiskās vajadzības, noformēts sods 30 eiro apmērā, bet par necieņas izrādīšanu pret vienu no Latvijas simboliem abi “brašuļi” nogādāti Valsts policijā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl